Суспільство
В Україні відкрили реєстрацію на міжнародний ярмарок грантів у сфері культури
Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні та Український культурний фонд вже вчетверте проведуть Міжнародний ярмарок грантів у сфері культури, який цьогоріч відбудеться у гібридному форматі 25 травня.
Про це пише Ресурсний центр Гурт.
Як відбуватиметься захід?
Зазначається, що всі охочі зможуть долучитись до заходу онлайн, щоб дізнатися про можливості залучення коштів на реалізацію власних креативних проєктів.
Відомо, що обмежена кількість відвідувачів зможе взяти участь в оффлайн-інтенсиві для підготовки грантових заявок на європейські програми.
Читайте також: Сумки зі “сміття”: як харків’янка заснувала бренд речей із рекламних банерів
Обмежену кількість відвідувачів запросять на оффлайн-інтенсив у Києві з підготовки грантових заявок на європейські програми. Відвідувачі дізнаються про те:
- яка команда та компетенції потрібні організації для реалізації проєктів, підтриманих європейськими програмами,
- юридичні аспекти роботи,
- побудову міжнародних партнерств,
- тестування власних ідей,
- бюджетування грантових проєктів.
Інтенсив проведе Микола Смолінський – Президент Центральноєвропейської Академії Навчань та Сертифікації (CEASC), бізнес-тренер із 15-ти річним досвідом, експерт із залучення грантового фінансування програм Європейського союзу, Норвезьких та Вишеградських фондів.
Участь в інтенсиві безкоштовна та буде запропонована обмеженому колу відвідувачів, базуючись на їх мотивації.
Реєстрація на Четвертий міжнародний ярмарок грантів у сфері культури безкоштовна та можлива за посиланням.
Посилання доступу до онлайн-заходу всі зареєстровані отримають за день до його проведення. В разі затвердження вашої кандидатури для оффлайн-інтенсиву, деталі його проведення будуть надіслані на пошту не пізніше 17 травня.
Довідка
Найбільша програма ЄС для підтримки культурних та креативних індустрій «Креативна Європа» за перші сім років свого існування стала найдієвішим інструментом розвитку митців, а понад 11 тисяч підтриманих проєктів поповнили ряди найкращих ідей континенту.
В Україні гранти від програми вже отримували Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» та Одеський Міжнародний Кінофестиваль, музичний лейбл Masterskaya, БФ «Ізоляція», Реміснича Палата України, ГО «Інтерньюз Україна», Музей Івана Гончара та багато інших.
Читайте також: Біг на руках та сальто між вантажівками. Рекорди українців 2020 року, що дійсно вражають
«Креативна Європа» – це рамкова програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. З 2014 до 2020 року на підтримку європейських проєктів було виділено 1,46 мільярда євро.
Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Підтримка проєктів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.
Нагадаємо, оголосили гранти для соціального захисту людей з Донеччини і Луганщини.
Як ми повідомляли раніше, українців закликають долучитися до конкурсу інновацій у сфері права.
Головне фото: careerfornewlife.com.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі