Економіка і бізнес
В Україні відкрили інноваційний завод з інвестиціями 75 мільйонів доларів
Компанія Biopharma, яка є одним із десяти найбільших українських виробників фармацевтичної галузі та спеціалізується на препаратах із плазми донорської крові людини, рекомбінантних та інших препаратах, офіційно відкрила в Білій Церкві інноваційний завод-фракціонатор, що не має аналогів у Східній Європі. Про це повідомляє пресслужба компанії.
Як зазначається, у сусідніх країнах немає заводів-фракціонаторів плазми, найближчі розташовані в Австрії, ПАР і Китаї. Унікальна технологія, яка дозволяє виготовляти препарати, що рятують життя, втілена завдяки передовим дослідженням та розробкам, обладнанню з GMP-сертифікацією та інвестиціям, що перевищують 75 мільйонів доларів.
“Покладено початок новій наукоємній індустрії на основі високих технологій. Це ставить Україну на один рівень з такими країнами як США, Австрія, Німеччина та дозволяє Україні виходити на світовий ринок з медичними препаратами, виробництво яких потребує власної науково-дослідницької бази, високої культури виробництва, розвитку інфраструктури донорства за найвищими стандартами. Сьогодні Україна довела, що здатна на це!” – акцентував президент групи компаній Biopharma Костянтин Єфименко.
Читайте також: У Білій Церкві збудували завод із виготовлення препаратів крові
Яка потужність заводу?
Проєктна потужність підприємства дозволяє переробляти до одного мільйона літрів плазми на рік. Такий обсяг повністю забезпечить внутрішні потреби країни у препаратах крові, що є важливим елементом національної безпеки та збереження здоров’я громадян. За рахунок заміщення імпортних поставок українською продукцією високої якості держава заощаджуватиме близько $100 млн на рік. Крім того, запуск нового заводу дозволить Biopharma подвоїти суму податків до місцевого та державного бюджетів і зробить компанію найбільшим платником податків у Білій Церкві, який сплачуватиме сумарно більше, ніж всі місцеві підприємства разом.
На новому заводі встановлено обладнання світових виробників галузі: Stilmas, Olsa, GEA Westfalia, General Electric healthcare, Pall, Steriline. Підприємство має три лінії з випуску альбуміну, імуноглобуліну та препаратів фактора VIII, які необхідні в тому числі для лікування раку, гемофілії, важких травм і опіків, а також для лікування вагітних.
Хто такі Biopharma?
Biopharma — вітчизняна імунобіологічна фармацевтична компанія, яка розробляє та продукує препарати з плазми донорської крові людини, рекомбінантні препарати, пробіотики на основі спороутворюючих бактерій, а також традиційні лікарські засоби. Підприємство випускає близько 20 млн упаковок препаратів на рік. Кількість працівників – понад 500 осіб. Підприємство експортує препарати у 36 країн. Мінімум 4 рази на рік Biopharma проходить перевірку якості у іноземних та українських аудиторів.
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі