Суспільство
В Україні відкриють ще один міжнародний аеропорт: деталі
В аеропорту “Біла Церква” восени цього року планується відкриття міжнародного пункту пропуску. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.
Як зазначається, розвиток регіонального аеропорту “Біла Церква” та створення на його базі мультимодального вантажного комплексу визначили пріоритетним проектом.
“В 2018 році здійснено 73 авіаційні операції, що є рекордом за останні 18 років роботи підприємства. В перспективі після відкриття міжнародного пункту пропуску на аеродромі “Біла Церква” очікується поступове зростання кількості авіаційних операцій до 300 на рік”, – зазначили у Міністерстві.
Читайте також: Між Дніпром і Запоріжжям почнуть будувати аеропорт
Для того, щоб збільшити інвестиції та його конкурентоздатність у сфері ремонту та авіаційних вантажних перевезень планують відкрити міжнародний пункт пропуску.
“Це дасть можливість виконувати з аеропорту “Біла Церква” прямі рейси з/до інших країн, що значно збільшить кількість повітряних суден, які потребують ремонту чи технічного обслуговування. Відкриття міжнародного пункту пропуску заплановано орієнтовно восени 2019 року”, – йдеться у повідомленні.
У Мінінфраструктури наголосили, що аеропорт Білої Церкви має унікальне розташування − 80 кілометрів від Києва і 390 кілометрів від морських портів Одещини, злітно-посадкову смугу 2500х80 метрів, базу технічного обслуговування літаків з ангарами і понад 10 авіакомпаній клієнтів із різних країн і двома базовими авіакомпаніями з України, чинний індустріальний парк із понад 70 підприємствами, що успішно працюють.
Суспільство
Про що фільм?
Що кажуть глядачі?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі