Суспільство
В Україні розробили безкоштовний курс, як долати наслідки життєвих криз
В Україні створили навчальний курс «Життєстійкість молоді в умовах криз» про те, як успішно долати наслідки життєвих криз.
Про це повідомили на сайті Донецької обласної військової адміністрації.
До розробки курсу долучилися громадська організація «Рада жінок Донеччини», Фонд ООН у галузі народонаселення, Український католицький університет та Маріупольський державний університет.
Зазначається, що через кризи, які спричиняють хронічний стрес, у багатьох молодих людей виникають труднощі з концентрацією, спілкуванням, навчанням та роботою. Тому дедалі більш затребуваними стають навички та вміння, що допомагають зберегти власну продуктивність в умовах хаосу, тобто життєстійкість.
Матеріали курсу розроблені провідними викладачами, дослідниками, практикуючими психологами з Українського католицького університету та Маріупольського державного університету, а також запрошеними експертами.
Читайте також: Десятки надісланих резюме і жодного оферу? Здається, проблема не в роботодавцях. 10 порад від карʼєрної консультантки
Фахівці пропонують об’ємний погляд на явища кризи і стресу, методи самозарадності та піклування про своє психічне здоров’я.
Безкоштовний курс «Життєстійкість молоді в умовах криз» складається із 10 модулів у форматі відеолекцій, практичних порад та вправ для самостійного виконання. Загальна тривалість навчання — близько 90 годин. Після закінчення курсу учасники зможуть отримати сертифікати. Курс можна використовувати як дисципліну вільного вибору під час отримання вищої освіти.
Зареєструватись на курс можна за посиланням.
Нагадаємо, в Україні створили платформу дистанційного навчання «Професійна освіта онлайн».
Також на платформі «Дія.Цифрова освіта» вийшов серіал, як протидіяти шкільному булінгу.
Фото: mms.gov.ua.
Суспільство
Про ініціативу
Стіни, які розповідають історії
Коментарі
Суспільство
Історія Тетяни Кунденко
Весілля, що стало символом віри в майбутнє
Коментарі
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі