Технології
В Україні 27 тисяч родин встановили домашні сонячні електростанції
В Україні, станом на кінець листопада 2020 року, налічується понад 27 тис. родин, які встановили домашні сонячні електростанції.
Як передає Укрінформ, загальна потужність цих СЕС – понад 700 МВт. А розмір інвестицій становить понад пів мільярда євро.
Які переваги?
Завдяки СЕС усі ці сім’ї стають фактично незалежними з точки зору платіжок за електроенергію, оскільки генерують її самостійно і використовують на власні потреби, а надлишок цієї електроенергії реалізують в мережу, повертаючи свої інвестиції.
Читайте також: На даху багатоповерхівки в Миколаєві встановлять сонячні панелі
Зазначається, що домогосподарства, які встановили в себе СЕС, є більш енергоефективними, оскільки кожен збережений кіловат енергії можна продати за “зеленим” тарифом.
Наголошується, що Держенергоефективності розробило концепцію нової 5-річної цільової програми з енергоефективності. Нова програма передбачатиме підтримку не лише на «негазові» котли, а й, наприклад, на встановлення систем накопичення енергії, вирощування енергокультур.
Читайте також: У Франківську відкриють новий корпус ліцею з електростанцією на даху (ФОТО)
Нині на державному рівні є різні програми, які надають підтримку всім, хто хоче менше сплачувати за комунальні послуги і ставати енергонезалежним. Наприклад, на встановлення твердопаливного котла надається 20% відшкодування за “теплим” кредитом. Цією програмою скористалися понад 27 тис. домогосподарств.
Фото: eenergy.com.ua
Технології
Про школу
Що чекає на учасників
- навчання пілотуванню бойових дронів;
- індивідуальні заняття з інструкторами;
- ознайомлення з сучасними технологіями та їхньою роллю у війні.
Коментарі