Суспільство
В Одесі визначили локації для перехоплювальних парковок
В Одесі визначилися з локаціями перехоплювальних парковок. Про необхідність будівництва таких паркінгів говорили на апаратній нараді в Одеській міській раді. Такі парковки повинні розвантажити центр міста від автомобілів, інформує видання “Пасажирський транспорт”.
Як це працюватиме?
Як зазначається, в Одесі ще на початку цього року розробили і затвердили «Концепцію розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури та паркувального простору», яка передбачає створення так званих «перехоплювальних» парковок навколо центральної частини міста. Перехоплювальні парковки працюють таким чином – автомобіліст залишає свій автомобіль на парковці поза центром міста, а далі або йде пішки, або користується громадським транспортом. Для іногородніх автомобілістів часто в європейських містах передбачають такі парковки на околицях міста.
В Одеській мерії вже показали схеми можливого розміщення трьох перехоплювальних паркінгів, будівництво яких дасть можливість розвантажити центральну частину міста від автомобілів. Парковки планують розмістити під проїжджою частиною або зеленими зонами.
Читайте також: Відтепер заплатити за паркування в Києві можна у додатку
Де планують розмістити?
Перший підземний перехоплювальний паркінг в Управлінні архітектури Одеської міськради пропонують розмістити в межах вулиці Пантелеймонівської, Привокзальної площі та Італійського бульвару. Він розміститься під проїзною частиною між залізничним вокзалом та зеленою зоною.
Другий підземний перехоплювальний паркінг повинен з’явитися в районі вулиць Мечникова, Великої і Малої Арнаутської.
Третій повинен з’явитися під розворотним кільцем трамвайного маршруту № 20 між вулицею Балківською і Херсонським сквером.
Якщо ці підземні паркінги будуть однорівневими, то на них можна буде отримати близько 1000 паркомісць.
Будівництво паркінгів коштує близько 6 – 8 тисяч доларів за одне машиномісце. Таким чином, паркінг для 300 автомобілів обійдеться у трохи більше ніж 40 мільйонів гривень. Тому місто має знайти механізми для того, щоб залучити для цього інвесторів.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі