Суспільство
В Одесі встановили 40 боксів для збору непотрібних речей
У рамках проекту «Речі, які допомагають», що займається проблемою відповідального споживання, в Одесі встановлено вже 40 боксів для збору речей. Про це повідомила координатор проекту Анна Подопригора в ході першого Одеського екофестивалю, пише odessitua.com.
Як розповіла Анна Подопригора, всі речі поділяються на три категорії. Одяг та текстиль в поганому стані підуть на переробку: їх них зроблять набивання для матраців, подушок і пуфів, а також ганчір’я. Речі в придатному стані передають в благодійні фонди «Деполь» і «Добрий Самарянин», який розподіляє їх серед нужденних людей. Речі в хорошому стані відправляють в магазин «Добробутік», виручені кошти за них підуть на благодійність.
Читайте також: Благодійність: куди віддати непотрібні речі у Києві
«На ці гроші потім купується обладнання для дитячих медичних центрів. Одне з останніх придбань – столик для недоношених дітей вагою до 1 кілограма, на покупку якого витрачено 180 тисяч гривень», – зазначила Анна Подопригора.
За рік зібрано 90 тонн речей, а сума виручки склала 1 360 000 гривень.
Відзначається, що учасники проекту готові збільшувати кількість контейнерів, встановлюючи їх на різних локаціях. А якщо речей дуже багато, вони готові навіть самостійно приїхати додому і забрати їх.
Де шукати ці контейнери в Одесі, дивіться на карті.
Суспільство
Основні напрямки роботи нового офісу
- Зелена відбудова України:
Відновлення соціальної інфраструктури за допомогою чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі та вітрові турбіни. - Розслідування екологічних злочинів війни:
Вивчення наслідків російської агресії для довкілля та підтримка екологічного активізму в Україні. - Ядерна безпека:
Моніторинг ризиків навколо атомних електростанцій України, особливо окупованої Запорізької АЕС.
Коментарі
Суспільство
Основні освітні галузі
- Мовно-літературна;
- Математична;
- Природнича;
- Соціальна і здоровʼязбережувальна;
- Громадянська та історична;
- Технологічна;
- Інформатична;
- Мистецька;
- Фізична культура.
Викладання громадянської освіти
- Інтеграція в курс історії України:
У 6 класі — в інтегрований курс історії, у 7 класі — в курс історії України. Це потрібно відобразити у навчальній програмі закладу освіти, затвердженій педагогічною радою. Детальні питання громадянської освіти, які можна інтегрувати, наведені в Додатку 7.1 до рекомендацій. - Впровадження окремого курсу у другому семестрі:
Відповідно до Типової освітньої програми, навчальні предмети та курси з навантаженням 0,5 години на тиждень можуть викладатися впродовж одного семестру. Модельна програма на стадії розроблення.
Коментарі