Суспільство
Уперше в історії Україна увійшла в опалювальний сезон без імпорту газу
Уперше у своїй історії Україна увійшла в опалювальний сезон без імпорту газу.
Про це повідомили у пресслужбі Нафтогазу.
Зазначається, що голова НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов зустрівся з новопризначеним послом Великої Британії в Україні Мартіном Гаррісом,
Головною темою зустрічі була співпраця з британським енергетичним сектором для посилення української енергонезалежності. Також, під час розмови Чернишов зазначив, що Україна увійшла в опалювальний сезон без імпорту газу.
«Обговорили з послом Гаррісом те, що вперше у своїй історії Україна увійшла в опалювальний сезон без імпорту газу. Поділився результатами з впровадження корпоративного управління в Групі Нафтогаз», — йдеться у повідомленні.
Чернишов додав, що Україна продовжує посилювати українсько-британське партнерство.
Читайте також: Дергачівські месники: від розвідки для 92-ої бригади до відновлення на прикладі Японії. Кейс відбудови сміливої громади Харківщини
Про Нафтогаз
Відзначимо, що компанії Групи Нафтогаз:
- здійснюють повний цикл операцій з розвідки та розробки родовищ, експлуатаційного та розвідувального буріння, транспортування та зберігання нафти і газу, постачання природного і скрапленого газу споживачам;
- здійснюють безперебійний транзит газу до європейських споживачів, імпорт газу;
- переробляють газ, нафту та конденсат на п’яти газопереробних заводах, що входять до складу групи, виробляючи на них скраплений газ, моторні палива та інші типи нафтопродуктів.
- реалізовують автомобільні палива через фірмову мережу автозаправних станцій.
Нагадаємо, у листопаді Укргазвидобування пробурило дві високодебітні свердловини.
Раніше ми повідомляли, що Укргазвидобування встановило трирічний рекорд із видобутку газу.
Фото: t.me/NaftogazUA.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі