Суспільство
Українці виставили на аукціон люк російського танка, аби допомогти 93 ОМБр (ФОТО)
Команда проєкту UA Comix виставила на аукціон люк знищеного російського танка, аби зібрати кошти на допомогу бійцям 93 ОМБр.
Про це повідомили в інстаграмі UA Comix.
За словами організаторів аукціону, люк належить танку, який бійці 93 окремої механізованої бригади «Холодний Яр» знищили на Ізюмщині Харківської області.
«Ось ця річ, фактично не змінившись за десятиріччя свого існування, в останні часи трансформувалася. Міг він побути і складовою занепаду та байдужості, коли, на консервації іржавив під відкритим небом. Потім, відновлений, то став символ смерті та помсти. Але потім той символ ступив на українську землю. І нині то, що лишилося від нього – то символ безсилля, поразки та неправедності», – йдеться в дописі.
Натомість нині фрагмент ворожої бронетехніки перетворився на символ причетності та доказ перемоги. А ще – можливість допомогти легендарній бригаді ЗСУ знищити ще більше російської техніки.
Аукціон стартував 6 грудня та триватиме до 9-го числа. Стартова ціна – 30 000 гривень, крок – 250 гривень. Ставки приймають у всіх соціальних мережах проєкту UA Comix, зокрема в інстаграмі. Усі кошти будуть спрямовані на підтримку спецвзводу «Сенека» 93-ої ОМБр «Холодний Яр».
Раніше команда UA Comix створила унікальний комікс на кейсі від протитанкового комплексу NLAW та оголосила благодійний аукціон на підтримку ЗСУ.
Також нагадаємо, в Україні презентували серію коміксів про українських військових, які захищали «Азовсталь», та цивільних маріупольців, котрі знайшли прихисток у підземеллях заводу.
Колаж: ШоТам.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі