Суспільство
Українці за добу перерахували на армію 200 млн з єПідтримки
Менш як за добу українці перерахували на потреби армії 200 мільйонів гривень, які їм надали в межах програми єПідтримка.
Про це повідомив голова Мінцифри Михайло Федоров у телеграм-каналі.
«200 мільйонів гривень з підтримки українці перерахували на потреби нашої армії. Менше ніж за добу! Ви неймовірні!», – написав міністр.
Як скористатися послугою?
Кошти можна переказати через Portmone — всю суму виплати у 1000 грн або залишок, який у вас є на банківській картці єПідтримки.
Зробити це можна за посиланням.
Нагадаємо, з першого дня війни українці закликали владу країни дозволити їм спрямувати свої кошти, отримані за вакцинацію від коронавірусу, на потребу армії. Напередодні ця опція стала доступною.
Як повідомлялося, 24 лютого, НБУ відкрив спеціальний мультивалютний рахунок для збору коштів на потреби армії. Реквізити для перерахувань у гривні та в іноземних валютах можна знайти за цим посиланням
За добу на спецрахунок НБУ для армії переказали майже 300 млн грн.
Читайте також: Даємо відсіч. Як приготувати коктейль Молотова для захисту від окупантів? (ІНСТРУКЦІЯ)
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі