Економіка і бізнес
Український виробник олії модернізував обладнання завдяки виграному гранту
Українська компанія «ЕЛЛАДА», що спеціалізується на виробництві соняшникової олії, завдяки гранту єРобота придбала переробне обладнання, внаслідок чого наростила виробничі потужності.
Про це повідомили у пресслужбі Мінекономіки України.
Розповідається, що власник компанії Віталій Аверкін мріяв збільшити виробництво та асортимент і додану вартість своєї продукції. Отриманий грант дав йому таку можливість. Компанія придбала переробне обладнання – частину оснащення для рафінації та автоматичну лінію розливу рафінованої олії.
«Завдяки грантовому фінансуванню ми зможемо впровадити новітню технологію рафінації, яка була запатентована українським винахідником і дозволяє виробляти рафіновану олію ефективно та без великих витрат на електроенергію», – розповідає Віталій.
Читайте також: «Інколи час іде на хвилини, а ви вже врятували людині життя». Співзасновник ГО «Волонтер» про те, як в Україні навчають добровольців
Плани компанії передбачали пізнішу закупівлю цього обладнання, адже рафінована й фасована соняшникова олія є продуктом для кінцевого споживача. Відтак, вона має більший попит на ринку Європи. Таким чином, державна програма прискорила здійснення планів бізнесмена.
Нині у компанії 23 працівники. Із завершенням монтажу лінії рафінації підприємство створить іще 40 робочих місць. За словами Віталія, в компанії готові навчати працювати із сучасним обладнанням усіх охочих працювати в ній.
А оскільки нова надпотужна лінія розливу наповнює аж чотири тисячі пляшок на годину, є плани надавати окремо послуги з розливу олії й для інших виробників.
Про грант
Урядовий проєкт єРобота містить грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як чинні підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі приймання заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.
Нагадаємо, завдяки мікрогранту жителька Рівненщини відкрила клінінгову компанію.
Також ми повідомляли, що українська компанія Beehive завдяки грантовій програмі також експортує мед до країн Близького Сходу.
Фото: Мінекономіки України.
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі