Економіка і бізнес
Завдяки мікрогранту жителька Рівненщини відкрила клінінгову компанію
Завдяки мікрогранту єРобота жителька Сарн на Рівненщині Валентина Свиридон відкрила клінінгову компанію «Колібрі».
Про це повідомили у Рівненській обласній військовій адміністрації.
«Дізналася про грантові можливості програми «єРобота» з офіційних публікацій на сторінках РівнеОДА. Зацікавилась, адже давно мріяла розпочати власну справу», – розповіла Валентина.
Жінка ретельно підготувалась, прорахувала всі деталі та наважилась на написання бізнес-плану. Згодом подала заявку через портал «Дія». Після перевірки плану обласним центром зайнятості, отримала запрошення на співбесіду і в результаті – схвальне рішення.
Читайте також: «Як це – не сіяти пшеницю? Це ж наш хліб!». Історія фермерів з Дніпропетровщини, які під час війни працюють втричі більше
Вже у липні отримала суму, зазначену у бізнес-плані, на власний грантовий рахунок. Після чого відкрила клінінгову компанію «Колібрі»: закупила обладнання, засоби для прибирання, працевлаштувала клінера і розпочала роботу.
«Клінінг мені здався саме тим, що просто необхідно у сучасному світі. Але це мав бути не просто клінінг, а компанія з філософією чистоти, якій можна довіряти та яка відповідатиме вимогам найвибагливіших клієнтів. Саме так народилась моя справа!», – зазначила Валентина.
Наразі компанія надає послуги з генерального та постійного прибирання квартир та будинків, комерційних приміщень і екохімчистки м’яких меблів у Сарнах.
Про грант
Урядовий проєкт єРобота містить грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як чинні підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі приймання заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.
Нагадаємо, у центрі Києва відкрили книгарню на грант єРобота.
Окрім того, на Житомирщині на грант підприємство завдяки модернізації збільшило обсяг виробництва у 2,5 раза.
Також ми повідомляли, що українська компанія Beehive також експортує мед до країн Близького Сходу.
Фото: facebook.com/RivneODA.
Економіка і бізнес
Коментарі
Економіка і бізнес
Про програму
Інструкція
- У мобільних застосунках банків (або безпосередньо у відділеннях) надати дозвіл на передачу даних про транзакції з обраних карток під час купівлі товарів у магазинах-учасниках програми;
- Оформити спеціальну картку для отримання кешбеку;
- Купувати товари українських виробників і накопичувати кешбек;
- Додати картку «Національний кешбек» у мобільному застосунку чи особистому кабінеті YASNO як основний спосіб оплати за електроенергію;
- Оплатити рахунки вчасно, до 20 числа кожного місяця, без накопичення заборгованості.
Коментарі
Економіка і бізнес
Підсумки після тестування
Як отримати кешбек
- Подати заявку через сайт чи мобільний застосунок банку, який бере участь у програмі, або звернутися до відділення. До програми долучилися такі банки: ПриватБанк, monobank, Укргазбанк, Sense Bank, ПУМБ, Абанк, Банк Глобус, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Ощадбанк, Акордбанк та Банк Кредит Дніпро.
- Визначити картки, з яких ви оплачуєте покупки, і надати банку дозвіл на передачу інформації про транзакції з цих карток в магазинах-учасниках програми.
- Відкрити фізичну чи віртуальну картку, куди нараховуватиметься кешбек.
- У Дії в розділі Сервіси обрати картку «Національний кешбек» для виплат.
Коментарі