Суспільство
Український стартап Mosqitter залучив $200 000 інвестицій
Українська компанія Mosqitter, яка спеціалізується на виробництві технологічних засобів для боротьби з комарами, залучила $200 000 інвестиції від Angel One Fund.
Про це пише Ain.ua.
Українському стартапу вдалося залучити $200 000 від Angel One Fund – венчурного фонду Українського Католицького Університету.
Третина інвестицій Angel One Fund розрахована на стартапи в EdTech і тих, хто вирішує глобальні проблеми. Mosqitter став четвертою інвестицією фонду, перші три – Zeely, Rozmova та GO TO-U.
«Я вражений тією роботою та тими результатами яких досягли “Москітер” за час свого існування, і переконаний, що їх пристрій та технологія вже дуже скоро завоюють глобальний ринок. І це теж є частиною нашого бачення в Angel One з примноження українських історій успіху», – зазначив керівний партнер Angel One Fund Іван Петренко.
Читайте також: Прозорість під час війни та її важливість у відбудові
Про Mosqitter
Компанія була заснована двома українками – Анастасією Романовою та Ольгою Дьячук.
Основний продукт Mosqitter – пристрій Mosqitter Grand, який зменшує кількість укусів комарів, москітів та міджесів на 93% і в такий спосіб запобігає поширенню смертельних хвороб, таких як малярія, денге та вірус Зіка. Один пристрій покриває площу в радіусі 50 метрів і вони можуть поєднуватись в мережу.
«Основна ідея – заманити та зловити, але не вбити. Ми вирішили зіграти на інстинктах комарів. Тому наша система імітує дихання та тепло людини, довжину хвиль, які випускає тіло, і аромат, що створює наша шкіра. Наша задача – ще на початку активності зібрати тих комарів, які планують репродуктивний цикл на конкретній території, щоб його зупинити. І при цьому не впливати на природний баланс, наприклад, біля озера, де вони – частина екосистеми та необхідні як їжа для більших тварин», – розповіла Анастасія Романова.
Нагадаємо, український medtech-стартап DrugCard залучив нові інвестиції від фонду New Nordic Ventures.
Окрім того, український стартап для вивчення мов Preply отримав $70 млн інвестицій на розвиток ШІ-технологій.
Фото: dev.ua.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі