Суспільство
Український бренд створив одяг із доповненою 3D-реальністю (ВІДЕО)
Український бренд FINCH у співпраці з IT-компанією та художниками створили одяг із додатковою 3D-реальністю.
Про це пише Громадське радіо з посиланням на Reuters.
На перший погляд, це схоже на звичайну футболку або балахон, але якщо навести на принт камеру смартфона, можна побачити віртуальну 3D-анімацію.
Український бренд FINCH створив колекцією спільно з ІТ-компанією FFFACE.ME.
«Використовуючи доповнену реальність, дизайнер може створювати речі, що виходять за межі фізичних характеристик тканин або елементів одягу, яких немає у реальному світі, але їх можна розглядати як динамічні 3D-об’єкти у віртуальній реальності», — розповіла Reuters співзасновниця FINCH Катерина Бякова.
Читайте також: Цитати Франка та Костенко на футболках. Історія бренду Marmurstore, який просуває українську культуру через мерч
ICYMI: A Ukrainian clothing brand collaborated with a local IT company to design a collection of semi-digital clothing https://t.co/yHv0UHtFyD pic.twitter.com/nEcqqwaNPA
— Reuters (@Reuters) September 12, 2021
Задумана у 2019 році ідея одягу з доповненою реальністю із кількох предметів у 2020 році перетворилася на капсульну колекцію, яку представили на Ukrainian Fashion Week на початку вересня.
Колекція містить сім принтів сучасних українських та іноземних митців.
Нагадаємо, український бренд Chereshnivska створює 3D-одяг.
Як ми повідомляли раніше, українські дизайнерки популяризують сільське господарство через одяг.
Головне фото: hromadske.radio.
Суспільство
Як це було
Коментарі
Суспільство
Що оновлять
- Ритуальні корпуси крематорію;
- обладнання та адміністративний корпус;
- елементи благоустрою, зокрема паркову зону.
Про комплекс
Коментарі
Суспільство
Київська міська клінічна лікарня № 17 у Печерському районі, яка залишилася без опалення через обстріл, отримала тепло завдяки мобільним котельням. Їх під’єднало «Київтеплоенерго», щоб забезпечити комфорт пацієнтам і медичному персоналу.
Про це повідомляє КМДА.
Дві котельні, які працюють на дизельному пальному, здатні тривалий час залишатися автономними. Кожна з них має теплову потужність 600 кВт і вже обігріває лікарню, поки фахівці відновлюють пошкоджену тепломережу.
Читати також: У Києві відкрили сучасний реабілітаційний центр для важкопоранених військових (ФОТО)
«Мобільні котельні — це оперативне рішення, яке дозволяє підтримувати стабільну температуру в лікарні навіть за умов надзвичайних ситуацій», — зазначають у КМДА.
Підтримка критичної інфраструктури
У розпал опалювального сезону лікарня отримала необхідне тепло, що стало можливим завдяки швидкій реакції міських служб. Такий підхід підкреслює готовність Києва підтримувати критичну інфраструктуру навіть в умовах обстрілів.
Нагадаємо, що на Київщині відкрили модернізовану лікарню, в будівлі якої був штаб окупантів.
Фото: КМДА.
Коментарі