Суспільство
Українську молодь запрошують на безкоштовні кар’єрні консультації
Career Hub запрошує молодь на безкоштовні кар’єрні консультації.
Якщо молодь хоче вибрати свою професію та бути впевненим у своєму майбутньому або ж їм потрібна допомога, щоб знайти роботу мрії – Career Hub надасть безкоштовну кар’єрну онлайн-консультацію.
Для чого потрібна кар’єрна консультація?
- Профорієнтація молоді від 14 років (вибір професії), зміна сфери професійної діяльності тощо.
- Пошук роботи (старт кар’єри без досвіду, зміна місця роботи, працевлаштування після довгої перерви тощо).
- Розвиток кар’єри (вертикальний кар’єрний розвиток, горизонтальний (професійний) кар’єрний розвиток, збільшення заробітної платні, початок власної справи тощо).
- Кар’єрні кризи (втрата балансу між роботою та особистим життям, професійне вигорання, втрата сенсу роботи та задоволення від неї, конфлікти з керівництвом та колегами тощо).
Як проходять консультації?
Консультації проходять у режимі онлайн через системи відеозв’язку. Дата та час консультації узгоджується додатково відповідно до вашого місця в черзі.
Щоб подати заявку на безкоштовну кар’єрну консультацію, зареєструйтесь
Після реєстрації чекайте дзвінка або листа кар’єрного консультанта/ки, під час якого ви домовитеся про місце, дату та час онлайн-консультації.
Хто проводить кар’єрні консультації?
Консультації з питань професійного самовизначення та планування кар’єри проводять кар’єрні консультанти/ки Career Hub в межах стажування Курсу підготовки кар’єрних консультантів – фахівців, які допомагають людям досягати цілей у своїй кар’єрі.
На курс відібрано фахівців і фахівчинь з досвідом роботи в HR-напрямку, психологічному консультуванні, коучингу, соціальній роботі. Вони проходять інтенсивне навчання на практичному курсі підготовки кар’єрних консультантів за унікальною програмою від експертної організації Центр «Розвиток КСВ». Програму розроблено на основі німецького досвіду та схвалено Міністерством освіти і науки України, у ній враховано особливості та тенденції ринку праці України.
Читайте також: “Приймаємо пологи та лікуємо грижі”. Як у Харкові рятують кажанів від загибелі
Кар’єрні консультації організовують Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну Разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.
Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ» з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.
Нагадаємо, у Кураховому на Донеччині відкрився молодіжний центр.
Головне фото: kremen.today.
Суспільство
Які об’єкти демонтують повністю
- пам’ятник Олександру Бойченку (гімназія № 59);
- пам’ятник Миколі Островському (гімназія № 191);
- постаменти від пам’ятника леніну на бульварі Шевченка та вулиці Гніздовського;
- меморіальний камінь «Комсомольська алея» (проспект Академіка Глушкова);
- зірка на даху будинку на Хрещатику, 25.
Корекція споруд
- цитату Станіслава Говорухіна на пам’ятнику Воїнам-інтернаціоналістам замінять на присвяту українцям, загиблим в Афганістані;
- російські написи на пам’ятниках Борису Патону та Іллі Рєпіну перекладуть українською;
- монограму Олександра III на воротах Свято-Михайлівської лікарні демонтують.
Коментарі
Суспільство
Як реставруватимуть пам’ятку
Коментарі
Суспільство
В Україні стартував безплатний онлайн-курс «Не стій — вмикай: світло, тепло, інтернет». У навчальних відео знялися музиканти гурту ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта та Олександр «Фоззі» Сидоренко, а також пресофіцер ДСНС Олександр Хорунжий.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС.
Про створення курсу
Курс розробили працівники ДСНС за підтримки Фонду Східна Європа та Програми EGAP, що фінансується Швейцарією.
«Упоратися із такими проблемами у холодну пору року стає складніше, тому важливо мати альтернативні джерела живлення. Однак неправильне використання приладів, перевантаження систем та і просто незнання ключових правил безпеки призводять до пожеж, надзвичайних ситуацій, а іноді — й до нових жертв», — написали в ДСНС.
Читайте також: У Києві та регіонах побудують «розумні» електромережі: що це значить
Мета навчальних відео
Після проходження навчання українці зможуть краще пережити осінньо-зимовий період. У ньому люди зможуть вивчити правила безпеки при використанні альтернативних джерел живлення та зменшити кількість побутових надзвичайних ситуацій. Під час курсу українці також дізнаються про те, як мати безперебійний доступ до інтернету, коли немає світла.
Читайте також: Японія та ПРООН передадуть Одесі та Харкову критично важливе енергообладнання: подробиці
У восьми випусках ведучі розповіли:
- як заживити квартиру та приватний будинок;
- як підготуватися до відключень у багатоквартирному будинку;
- як заживити роутер та якого провайдера обрати, щоб мати доступ до інтернету;
- як використовувати різні прилади у різних умовах;
- на що звертати увагу під час вибору пристрою;
- які є заходи безпеки під час користування різними приладами.
«Я — гуманітарій, а потрібно готуватися до зими. Мамі в Харкові думаю, як провести інтернет. Тож цей курс дійсно став мені у пригоді. Впевнений, слухачі теж отримають чимало корисної та нової інформації», — поділився Олександр Михайлюта.
Зареєструватися на курс «Не стій – вмикай: світло, тепло, інтернет» можна за посиланням.
Як відзначили у ДСНС навчання безплатне. А після навчання українці зможуть отримати сертифікат на 0,2 кредиту ЄКТС, це шість академічних годин.
Нагадаємо, що у Києві відбувся перший Форум Теплоенергетичного кластера.
Фото обкладинки: ютуб-канал Фонд Східна Європа
Коментарі