Суспільство
Українські ветерани у США подолали 40 км під час пробігу Appalachian Yomp (ФОТО)
Команда українських ветеранів взяла участь у пробігу Appalachian Yomp у Сполучених Штатах за сприяння благодійного фонду «Ветеранська десятка», Посольства України в США, діаспори та Allied Forces Foundation.
Про це пише АрміяІнформ.
Українці третього жовтня подолали маршрут протяжністю 40 кілометрів, який треба було здійснити упродовж доби частиною Аппалачської стежки.
Стежка починається в Boulder Crest Retreat (BCR) у Блюмонті, штат Вірджинія, і проходить до історичного Гарперс-Феррі, Західна Вірджинія. Командний дух і підтримка учасників із різних країн допомагає фізичному відновленню ветеранів і встановленню корисних і цікавих знайомств.
В Appalachian Yomp (Yomp — термін британських командос для марш-кидків на далекі дистанції) беруть участь ветерани з США та інших країн-партнерів.
Читайте також: Замовляють з понад 50 країн. Як дві собачниці з Bark&Go створюють одяг для тварин, що розлітається світом
Під час візиту до США була проведена презентація книги українського ветерана Юрія Руденка «War.ru». Книга вносить ясність у розуміння передумов та сучасного стану російсько-української війни очима українського воїна, безпосереднього учасника бойових дій.
Унікальним є те, що в книзі за допомогою QR-кодів надані посилання на документи, відеоматеріали щодо агресії РФ. Наші захисники-ветерани також зустрілися з конгресвумен США Марсі Каптур, з якою обговорили питання щодо реабілітації поранених ветеранів (лікування, протезування тощо). Крім того, українська делегація відвідала Національний музей авіації й космонавтики США, який є невіддільною частиною Смітсонівського інституту, Меморіал Корпусу морської піхоти США.
«Метою візиту до США була не тільки Аппалачська стежка й спроба (дуже вдала) її пройти. Це був елемент маленької, горизонтальної й особистої дипломатії, де в різний спосіб українські ветерани налагоджували контакти з ветеранам США, українською діаспорою в США, звичайними громадянами та навіть конгресменами», — зазначив на своїй сторінці учасник заходу Юрій Руденко.
Читайте також: Учасник АТО у пандемію відкрив ветерано-волонтерську кав’ярню у Києві (ВІДЕО)
Девіз Appalachian Yomp — «пліч-о-пліч», який ілюструє підхід до відновлення, — став як новими випробуваннями для ветеранів, так і новими можливостями в подоланні посттравматичного синдрому.
Нагадаємо, на Тернопільщині запускають міжнародну програму допомоги ветеранам АТО/ООС.
Як ми повідомляли раніше, на Житомирщині розробили турмаршрути на квадроциклах для ветеранів.
Усі фото: armyinform.com.ua.
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі