10 листопада, напередодні Дня ветеранів США, у WePlay Studios Los Angeles відбудеться міжнародний благодійний шоу-матч з Call of Duty: Black Ops 6, в якому пліч-о-пліч зіграють ветерани України та США.
Про це повідомляє пресслужба WePlay Studios.
Про ініціативу
Подія стане частиною онлайн-акції Gamers and Guardians, мета якої — привернути увагу до використання ігор для соціальної адаптації та підтримки психічного здоров’я ветеранів.
Україну в шоу-матчі представить команда UA Forces, яка входить до Федерації комп’ютерних технологій та спорту. До складу команди входять ветерани Олександр Катаула, Євген Омельчук, Микола Заріцький та Сергій Мицик, які мають досвід участі в змаганнях для ветеранів США, зокрема золото на «Іграх Нескорених». Вони приїдуть до США за підтримки компанії Apercon.
Де подивитися
Трансляція шоу-матчу буде доступна на Twitch 10 листопада о 23:00. Всі зібрані пожертви та підписки під час трансляції будуть перераховані на призовий фонд події та фонди The Call of Duty Endowment і Warrior GMR Foundation, які допомагають ветеранам.
«Ми пишаємося бути частиною цієї важливої події. Для нас як компанії з українським корінням важливо підтримувати ініціативи, що підвищують обізнаність про проблеми, з якими зіштовхуються військові після повернення додому», — зазначив СЕО WePlay Studios Юра Лазебніков.
Відеоігри довели свою ефективність у зменшенні симптомів тривоги та депресії серед ветеранів. Кіберспорт як частина психічної реабілітації допомагає ветеранам полегшити посттравматичний стрес та сприяє соціальним зв’язкам.
В Україні Федерація комп’ютерних технологій та спорту разом з Національним Інститутом фізичного виховання і спорту України досліджують, як кіберспорт може допомогти ветеранам покращити ментальне здоров’я та знайти нові професійні можливості.
Під час шоу-матчу також буде підписано меморандум між WePlay Studios та Федерацією комп’ютерних технологій та спорту України щодо розвитку кіберспортивних проєктів у сфері підтримки ментального здоров’я, професійної орієнтації та відповідальної гри.
Нагадаємо, що Технологічні Сили України разом із Сергієм Стерненком презентували «Путівник зброяра».
Ентузіасти Крістіна Ніколаєва та Олександр Кривець створили VIRSHI — інноваційний проєкт, що допомагає українцям відкривати можливості штучного інтелекту.
Назва проєкту — це поєднання слів «вір» і «ШІ», що відображає місію його засновників. VIRSHI допомагає бізнесам інтегрувати штучний інтелект у робочі процеси, навчає користуватися сучасними інструментами та консультує щодо оптимізації задач за допомогою ШІ.
«Ми прагнемо, щоб кожен побачив, як штучний інтелект може змінити життя. Для цього ми створили телеграм-бота, який надає поради для підвищення продуктивності у будь-якій сфері», — діляться розробники.
Бот @vir_shi_bot аналізує рутину користувача та пропонує корисні інструменти, що спрощують виконання повсякденних завдань. Наприклад, він може порадити програми для тайм-менеджменту, автоматизації роботи чи навіть підказати, як ефективніше організувати свій день.
Нагадаємо, що в «Резерв+» додали можливість оформити відстрочку для багатодітних батьків.
Гра «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля», створена українською студією GSC Game World, офіційно дебютувала та стала наймасштабнішим проєктом компанії. Ще до виходу гра очолила топ продажів на платформі Steam, а після релізу швидко завоювала популярність серед геймерів у всьому світі.
Події гри розгортаються у Чорнобильській зоні відчуження. Гравцям потрібно понад 35 годин, щоб пройти основну сюжетну лінію, повну небезпек, загадок і драматичних виборів.
Гра повністю локалізована українською мовою — російська повністю відсутня, що стало принциповою позицією розробників.
Перша частина серії побачила світ ще у 2007 році, а продовження анонсували у 2010-му. Однак реалізувати цей амбітний проєкт вдалося лише зараз.
Розробники обіцяють активно підтримувати гру після релізу, випускаючи оновлення та швидко реагуючи на відгуки гравців.
Очільник Міністерства цифрової трансформації України Михайло Федоров назвав вихід «S.T.A.L.K.E.R. 2» прикладом успішної роботи українського технологічного бізнесу: — Наші програмісти створюють продукти, які стають світовою попкультурою. Змушують фанатів роками очікувати на запуск і не втрачати інтересу. «S.T.A.L.K.E.R. 2» — це топкейс того, як може працювати український технологічний бізнес, — зазначив він у своєму телеграм-каналі.
Розробники присвятили «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» захисникам України, що додає проєкту ще більшої ваги. Водночас гра вже стала символом української технологічної спроможності та культурного впливу.
Нагадаємо, що від українського розробника вийшла нова карткова гра у стилі Лавкрафта.
З 20 листопада у додатку «Резерв+» з’явилася нова функція — оформлення відстрочки від мобілізації для батьків, які виховують щонайменше трьох дітей до 18 років від одного шлюбу.
«Тепер відстрочки доступні й для багатодітних батьків, що мають трьох дітей до 18 років у спільному шлюбі. Продовжуємо працювати над взаємодією з Єдиним реєстром боржників, щоб стали доступними відстрочки для багатодітних батьків усіх типів», — повідомила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
Обмеження функції
Водночас функція поки що не поширюється на тих, хто має трьох або більше дітей у різних шлюбах.
Додаток «Резерв+» продовжує вдосконалюватися. За словами Черногоренко, через платформу вже оформлено чи поновлено понад 150 000 відстрочок.
Коментарі