Суспільство
Українські компанії виготовлять меблі для 3 тисяч квартир в Ізраїлі
Українські виробники досягли домовленості з будівельною компанією про умеблювання житлового кварталу в Ізраїлі, який налічує близько 3 тисяч квартир. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.
Умеблювання помешкань в Ізраїлі відбуватиметься за проектами українського дизайнера, а в їх реалізації братимуть участь 7 компаній-членів Асоціації меблевиків України,– уточнив її очільник Володимир Патіс.
Читайте також: Укроборонпром ремонтуватиме торпеди для ВМС Польщі
Це стало можливим завдяки торговій місії Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку, що відбулася у кінці липня цього року у Тель-Авіві за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.
“Ізраїль сьогодні є “ринком у фокусі” для українського експорту та невдовзі відкриється для українського виробника на 80% завдяки Угоді про вільну торгівлю. Бізнес, який уже активно налагоджує контакти з ізраїльськими колегами зможе одразу скористатися перевагами зони вільної торгівлі”, – зазначили у Мінекономрозвитку.
Зона вільної торгівлі
Раніше у Кабміні затвердили проект Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем.
Робота над Угодою розпочалась ще у 2015 році. Перед остаточним завершенням переговорного процесу 28 березня цього року сторони провели сім раундів перемовин, у процесі яких узгодили положення документу, які допоможуть прибрати бар’єри у взаємній торгівлі товарами та послугами. Також угода сприятиме кооперації підприємств, налагодженню міцних зв’язків між бізнес-спільнотами.
Читайте також: У Кропивницькому виготовлятимуть продукцію для ядерної галузі США
У Мінекономрозвитку звертають увагу на те, що її дія не буде поширюватися на території тимчасово окупованих внаслідок збройної агресії РФ територій Криму, Севастополя й окремих територій Донецької та Луганської областей.
За попередніми підрахунками, у результаті дії Угоди вже в найближчій перспективі значно збільшаться продажі українських товарів до Ізраїлю, а також покращиться сальдо торгівлі між двома країнами.
Суспільство
Знайшли будинок мрії на ОLX
Нам було важливо, щоб поблизу не було сусідів, школи чи зупинки — це мав бути будинок на віддаленому хуторі.
Багато років мріяла розводити овець
Свою першу козу на хуторі отримала в подарунок, та ще й з бонусом
На той час я вже створила власний блог в інстаграмі, щоб руйнувати стереотипи про життя в селі. Я хотіла показати своїм читачам, що можна працювати, ким хочеш, і бути самодостатнім, незалежно від того, де живеш. Що село — це не тільки про важку фізичну роботу та втому, але й про можливість займатися улюбленою справою.
Було дуже складно самій, коли чоловік пішов служити
Хутір зберіг історію колишніх власників
На ОLX купую і національний стрій, і сіно
За рік змогла створити власний бізнес на хуторі
Тільки на хуторі почуваюся на своєму місці
Нас із чоловіком часто запитують, чи не шкодуємо ми, що переїхали зі Львова на хутір. У мене завжди одна відповідь — ми шкодуємо лише про те, що не зробили цього раніше.
Коментарі
Суспільство
Київ отримав 34 комп’ютери для реабілітації військових та 24 ноутбуки зі спеціальним обладнанням для людей з порушеннями зору.
Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.
Реабілітація та кіберспорт
Комп’ютери й необхідне обладнання на суму три мільйони гривень передають у межах «Проєкту екстреного відновлення та реконструкції» Японського агенства міжнародного співробітництва (JICA). Після зустрічей представників Японії та України визначали, що першу допомогу від JICA отримає столиця.
«Київ уже отримав десять комплектів комп’ютерного обладнання для “Київ Мілітарі Хаб“. Після завершення реконструкції там буде простора зала для занять кіберспортом. Міжнародний досвід реабілітації військових показує, що відеоігри підвищують концентрацію уваги, координацію рухів, покращують комунікативні навички, що теж корисно для відновлення психологічного здоров’я», — сказала заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда.
Читайте також: «Знаю бабусь і дідусів по іменах»: як мобільні аптеки рятують літніх людей у прифронтовій Харківщині
Спеціальне обладнання
Київ також отримав і 24 ноутбуки із системою NonVisual Desktop Access (NVDA). Ця програма озвучує все, що відбувається на екрані під час наведення курсора. Це дозволяє людям користуватися пристроєм самостійно.
Спеціальне обладнання передадуть центрам реабілітації в Києві, що надають послуги людям з інвалідністю та людям старшого віку.
Нагадаємо, що Світовий банк виділив $4,8 мільярда для підтримки України: як залучать гроші
Фото обкладинки ілюстративне: Accessibly
Коментарі
Суспільство
Перше відео проєкту
- ділитися роликами;
- розповідати про волонтерські ініціативи на місцях;
- долучитися до активізму та волонтерства;
- підкреслювати важливість щоденних маленьких дій для перемоги.
Коментарі