Суспільство
Українська мережа коворкінгів Creative States виходить на ринок Польщі
Українська мережа коворкінгів Creative States готується до виходу на ринок Польщі. Перший коворкінг компанія планує відкрити у Варшаві.
Про це повідомив СЕО компанії Ілля Кенігштейн в інтерв’ю виданню Liga.net.
За його словами, наразі – найкращий час для виходу українських компаній на міжнародні ринки.
«Ведемо перемовини з кількома лендлордами у Польщі. Хоч як дивно звучить, зараз золотий час для виходу на міжнародні ринки. Якщо українські компанії можуть продертися крізь шар правил та умов, вони можуть стати лідерами ринку. Наша адаптивність та самоіронія – це те, чого немає у європейців», – зазначив Кенігштейн.
Одним із перших міст, де з’явиться український коворкінг, стане Варшава. Із точною локацією в компанії планують визначитися до кінця лютого.
«Польща дуже випередила нас за розвитком міського середовища, але там теж є велика різниця між столицею та іншими містами. Варшава – круте місто, ментально дуже близьке місто українцям. Я сподіваюсь, у Варшаві ми зможемо гідно представити не тільки Creative States, але передусім сучасну Україну, з усім тим, крізь що ми проходимо», – додав СЕО Creative States.
Читайте також: Експортувати під час війни. Як харківський бренд шкіряних виробів підкорює міжнародний ринок
Запуск коворкінгу в Польщі обійдеться компанії у щонайменше 3 млн євро, а строк окупності складатиме не менше шести років.
«Якщо в Україні для нас стандарт – три-п’ять років окупності, то там усе лише починається від шести років. Ціни на ремонт у Польщі одразу вдвічі вищі, ніж тут. Умови з лендлордами – уп’ятеро жорсткіші. Рівень конкуренції – у 100 разів вище», – пояснив Ілля Кенігштейн.
Раніше ми писали, що США планують повторити успіх українського застосунку «Дія» в інших країнах. Першим на пропозицію відгукнувся уряд Молдови.
Крім того, 20 українських компаній стануть учасниками експортної програми виходу на ринок Польщі. Серед них – виробники крафтових товарів, одягу та корисних смаколиків.
Фото: liga.net.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі