Економіка і бізнес
Українська ІТ-компанія відкрила представництво у Казахстані
У січні 2021 року в Казахстані відкрили представництво української компанії Soft.farm з розробки програмного забезпечення для аграріїв.
Про це пише agronews.ua.
«Soft.farm й далі рухається та освоює нові горизонти. 2021 рік не став винятком. Ми виходимо на нові ринки. І початок цього року пов’язано у нас з дружньою для України Республікою Казахстан», – повідомили представники компанії.
Наголошується, що Казахстан – держава, яка розташована в двох частинах світу, на кордоні Європи та Азії, велика частина країни знаходиться в Азії, менша – у Східній Європі. 23% території країни придатні для землеробства, 70% для тваринництва. А Програмне Забезпечення Soft.farm містить два напрямки: рослинництво та тваринництво і відмінно вписується в реалії цієї країни.
Вихід на новий ринок – це не тільки можливість розширити географію запровадження наших агротехнологій, а й продемонструвати якість вітчизняного продукту у пострадянських країнах.
Читайте також: Печиво замість знижок та інтер’єр із відходів. Як працює вінницька екокав’ярня PicNic
«Для нас це позитивні тенденції для подальшого розвитку і прагнення тільки поліпшити наш продукт і розширювати напрямки. Цінова політика для ринку Казахстану залишається такою ж помірною і адекватною, як і для ринку України, при цьому не втрачаючи якості сервісу», – розповів директор з продажу програмного забезпечення компанії Soft.farm Сергій Максименко.
Український сервіс здатен планувати сівозміни, виявляти проблемні зони на полях, прогнозувати врожайність, передбачати витрати добрив та економію посівного матеріалу, вітчизняним виробникам дозволяє вести електронний моніторинг вологості ґрунту, вологості листя, щільності орного шару, розшарування насіння у борознах. Окрім того, програмне забезпечення Soft.farm використовується і в напрямку тваринницва.
«У цьому році у нас ще заплановані виходи на ринки Білорусі та Грузії. І ми сподіваємося, що і там аграрне співтовариство сприйме наше Програмне Забезпечення на належному рівні», – резюмував Сергій Максименко.
Нагадаємо, на Житомирщині зведуть завод із сушки, заморозки та перероблення ягід й овочів.
Як ми повідомляли раніше, в Україні запустили платформу для крафтових виробників.
Головне фото: kapital.kz.
Економіка і бізнес
Про ветерана
Про майстерню
Коментарі
Економіка і бізнес
Що показує сервіс?
- обсяги тепла, яке споживає будинок в опалювальний сезон;
- структуру споживання;
- встановлені прилади обліку;
- опалювальні площі;
- джерело, що постачає тепло до будинку.
Коментарі