Технології
Український завод виготовив рекордну кількість танкових двигунів
Харківське держпідприємство “Завод ім. В.О. Малишева”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, у лютому виготовило рекордну за останній період роботи кількість танкових двигунів – 10 одиниць
Це – найбільше завантаженість виробничих потужностей заводу з виготовлення двигунів за останні декілька років, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.
“Для порівняння, у лютому 2019 року ЗіМ випустив лише 4 таких двигуни. Наше завдання тепер – тримати темп виробництва і забезпечити безперебійне виконання контрактів для інозамовників в умовах національного карантину та зачинених кордонів”, – підкреслили в Укроборонпромі.
Читайте також: Як 93-тя ОМБр випробовує бронеавтомобілі “Варта-Новатор” (ФОТО)
У березні підприємство планує випуск ще 10 танкових двигунів в рамках контрактних зобов’язань. На заводі запевняють, що карантин поки суттєво не впливає на виконання плану І кварталу 2020 року і відвантаження техніки замовнику відбувається без збоїв.
Варто додати, що на початку нового року бронетанкова галузь почала поступово нарощувати виробництво за різними видами продукції та послуг. За перші два місяці поточного року підприємства концерну бронетанкового дивізіону збільшили виробництво у більш, ніж два рази у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.
Яка ситуація в галузі?
Київський бронетанковий завод майже в 4 рази збільшив обсяг ремонтів та модернізації техніки (танки, БТР) за аналогічний період минулого року. У цьому році КБТЗ уже передали збройним силам 31 модернізований танк.
Житомирський бронетанковийз авод на початку року збільшив виробництво продукції майже в 10 разів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а Львівський бронетанковий – у 6 разів.
“Бронетанкова галузь цілком залежить від держави, Міноборони – наш замовник номер один, ми виробляємо і ремонтуємо техніку для військових, тому питання державного оборонного замовлення для цих підприємств стоїть дуже гостро. Критично важливо для забезпечення подальшої роботи цих підприємств почати отримувати фінансування за вже виконані контракти”, – підсумували в Укроборонпромі.
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Як проходили випробування
Коментарі
Технології
Як змінити мову Geminі
- Відкрити на пристрої застосунок Google.
- Далі треба перейти до «Налаштувань», обрати «Gemini» та натиснути «Мови».
- Оберіть українську мову.
Коментарі