Суспільство
Український театр отримав чотири міжнародні нагороди
Вистава Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка “Коріолан” здобула чотири головні нагороди на VIII Міжнародній Театральній Премії Академії (Акт Авард) у Китаї. Про це повідомляє Укрінформ.
Які нагороди?
Церемонія нагородження лауреатів премії відбулася 5 листопада у місті Циндао (Китай) на території Центральної Академії Драми.
“Вистава “Коріолан” В. Шекспіра у постановці головного режисера театру Дмитра Богомазова перемогла у чотирьох номінаціях”, – йдеться у повідомленні.
Читайте також: На фестивалі у Нідерландах покажуть три нових українських фільми
Нагороди вручили режисеру Дмитру Богомазову (номінація “Краща вистава”) та акторам Дмитру Рибалевському (“Краща головна роль”), Олексію Богдановичу (“Краща роль другого плану”), Олександру Рудинському (“Кращий дебют”).
Що відомо про театральну премію?
Театр Франка бере участь в Театральній Премії Академії вже втретє. Вперше він їздив до Китаю у 2016 році з уривком “Еріка XIV” Августа Стріндберга і актриси театру Тетяна Шляхова та Поліна Лазова отримали нагороди як кращі актриси другого плану. Друга поїздка відбулася у жовтні 2017 року із виставою “Річард ІІІ” за Вільямом Шекспіром, тоді Богдан Бенюк отримав Гран-Прі за “Кращу головну роль”.
VIIІ Міжнародна Театральна Премія Академії (Акт Авард), що проводиться Центральною Академією Драми Китаю, проходить з 31 жовтня по 8 листопада у Циндао. Заснована Центральною Академією Драми Китаю у 2011 році, премія спрямована на сприяння розвитку театрального мистецтва та заохочення творчих особистостей і колективів, які зробили видатний внесок у театральну індустрію, популяризацію класичного мистецтва та просування національної культури.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі