Суспільство
Український футболіст хоче відкрити у Лондоні академію імені Лобановського
Ексгравець “Динамо” Сергій Балтача розповів про бажання відкрити в Лондоні футбольну академію імені Валерія Лобановського. Про це Балтача сказав в інтерв’ю журналу “Динамо Київ”, повідомляє офіційний сайт “Динамо”.
Шукають інвестора
Як він зазначив, наразі тривають пошуки інвестора, котрий готовий вкласти у проєкт мінімум 10 млн фунтів (319 034 801.14 грн).
“Шукаємо інвестора. Вважаю, що це цікава бізнес-ідея. Мінімальні вкладення – від 10 млн фунтів. Купується земля, будується готель. Фактично невеликий спорткомплекс. Із футбольними полями. В ідеалі – з басейном”, – розповів футболіст.
Читайте також: Відомий португальський клуб відкрив футбольну академію в Україні
Балтача додав, що вартість проєкту може бути різною: залежно від місця розташування й архітектурного проекту. Може коштувати й 30 млн фунтів.
“Там є можливості для монетизації. По-перше, вартість землі й нерухомості в Лондоні щорічно зростає. Тобто вже через два-три роки проект коштуватиме більше”, – сказав Балтача.
Хто такий Сергій Балтача?
Сергій Павлович Балтача — український та радянський футболіст. Відомий своїми виступами за «Динамо» Київ.
Володар Кубка володарів Кубків УЄФА 1986. Віце-чемпіон Європи 1988. Автор 1100-го гола, забитого на фінальних частинах чемпіонатів світу.
Хто такий Валерій Лобановський?
Лобановський Валерій Васильович — видатний український футболіст і тренер. Багаторічний наставник «Динамо», на чолі якого двічі вигравав Кубок володарів кубків УЄФА. Тричі був наставником збірної СРСР, з якою став віце-чемпіоном Європи 1988. Тренер збірної України у 2000—2001 роках.
7 травня 2002 року Лобановському стало погано під час календарної гри чемпіонату з «Металургом» у Запоріжжі. Тренера госпіталізовано з діагнозом «інсульт» та прооперовано, стан здоров’я був оцінений як критичний. Його серце зупинилося 13 травня 2002 року. Фінал європейської Ліги чемпіонів, який відбувся через 2 дні, розпочали з хвилини мовчання.
Похований на Байковому кладовищі у Києві.
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі