Суспільство
Українська фотографиня отримала міжнародну премію
Українка стала найкращою фотографинею року на Berlin Photo Week. Про це повідомляє The Village Україна.
Як зазначається, українська фотографка Катерина Фелліні отримала міжнародну премію EyeEm Awards, ставши найкращою фотографкою року. Церемонія вручення відбулася на Berlin Photo Week.
«У практичному плані перемога в цьому конкурсі означає початок роботи з величезною командою EyeEm протягом всього року. Публікації в British Journal of Photography, Format, інтерв’ю, лекції та фотоівенти, робота з партнерами та клієнтами EyeEm. А в особистісному – це ще й нагадування самій собі про те, що я перш за все фотограф і важливо присвятити цій справі якомога більше часу, зусиль, енергії», – коментує Катерина Фелліні The Village Україна.
Яка робота перемогла
Вона брала участь у змаганні з роботою «Тонкий еротизм» у категорії «Портрет».
«Образ є частиною серії фоторобіт, якою я зараз займаюся. Його робоча назва – «Тонкий еротизм», і в цьому проєкті я продовжую досліджувати питання людської сексуальності, чуттєвості та невербального спілкування. Я хочу, щоб людей бачили, чули, визнавали. Щоб стерти все, крім суті, у яку я так часто закохуюсь», – описує роботу фотографка.
Що це за премія?
Як пише The Village Україна, EyeEm Awards – щорічна премія, якою нагороджують найкращих фотографів, починаючи з 2015 року.
Вона включає 10 категорій: Minimalist, Creative, Architect, Photojournalist, Foodie, Great Outdoors, Street Photographer, Traveler та Mobile Photographer та Portraitist.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі