Суспільство
Україна отримала від Німеччини щойно виготовлені боєприпаси до зеніток Gepard
Німеччина вперше передала Україні щойно вироблені на побудованій виробничій лінії боєприпаси для зенітних самохідних установок Gepard.
Про це повідомили на сайті Міноборони Німеччини.
За інформацією, будівництво лінії для виготовлення боєприпасів завершили дуже швидко. Це дозволило здійснити першу поставку п’ятизначної кількості снарядів в Україну.
«Війна в Україні майже щодня нагадує нам, що захист власної країни залежить від протиповітряної оборони та достатньої кількості боєприпасів. З відновленням виробництва боєприпасів Gepardми зосереджуємося саме на цих двох важливих аспектах. Я радий, що ми так швидко і без бюрократичних перешкод запустили виробництво», – сказав міністр оборони Борис Пісторіус.
Читайте також: «Наші БПЛА нищать БТРи вартістю в мільйони доларів». На Одещині створили фабрику ударних дронів. Ось як вона працює
Він запевнив, що Німеччина і надалі підтримуватиме Україну в тих сферах, які є її сильними сторонами: артилерія, боєприпаси та наземна протиповітряна оборона.
Відзначимо, що німецький міністр оборони Борис Пісторіус у лютому 2023 року заявив на засіданні у форматі Рамштайн, що на замовлення Міноборони Німеччини компанія Rheinmetall AG відновить виробничу лінію для виробництва боєприпасів до Gepard.
Підписаний у лютому контракт на 168 млн євро передбачає поставку загалом 300 тисяч снарядів. Для цього треба було перезапустити виробництво. Перші боєприпаси вдалося доставити в Україну майже через сім місяців після підписання контракту.
Довідка
Станом на сьогодні Німеччина поставила Києву 46 зенітних танків Gepard. Попереду ще плнаують поставити шість установок. Gepard використовується для захисту критичної інфраструктури від атак російських збройних сил.
Нагадаємо, в Україну привезли перші кілька тисяч 122 мм осколково-фугасних артилерійських снарядів з повним зарядом. Їх виробляють у партнерстві з боєприпасним холдингом Східної Європи.
Фото: АР.
Суспільство
Особливості машини
Коментарі
Суспільство
Для чого створили цей каталог
Які дані можна отримати на платформі
- потужності виробництва;
- регіон та місцезнаходження;
- контактні особи (в тому числі англомовні);
- асортимент продукції;
- наявність сертифікатів відповідності.
Коментарі