Суспільство
В Україну привезли перші 122-мм снаряди, виготовлені спільно із союзниками
В Україну привезли перші кілька тисяч 122 мм осколково-фугасних артилерійських снарядів з повним зарядом. Їх виробляють у партнерстві з боєприпасним холдингом Східної Європи.
Про це повідомила на фейсбук-сторінці компанія «Українська Бронетехніка».
Зазначається, що 122 мм снаряди призначені для артилерійських систем Д-30 та 2С1 «Гвоздика».
«Осколково-фугасні снаряди 122 мм ефективні у враженні ворожих позицій, ліній оборони та бронетехніки. Забезпеченість наших артилеристів такими пострілами – запорука успішності Контрнаступу», — йдеться у повідомленні.
Читайте також: «Знести? Маємо кращу ідею». Як старий завод у Франківську перетворився на центр інновацій? Кейс проєкту «Промприлад.Реновація»
У компанії відзначили, що вони відновили коопераційні зв’язки та об’єднали виробників компонентів з декількох країн Європи.
Про підприємство
Українська бронетехніка — українське приватне підприємство оборонно-промислового комплексу. Спеціалізується на проектуванні та виробництві техніки військового і цивільного призначення. Серед продукції: бронеавтомобілі, автомобілі швидкої медичної допомоги, міномети. Розташоване у Києві.
З 2015 року компанія розробляє та виготовляє броньовану колісну техніку (СБА «Варта» та СБА «Новатор») відповідно до потреб Міністерства оборони України та Національної гвардії України.
Нагадаємо, «Українська Бронетехніка» налагодила виробництво мін з двома країнами НАТО.
Також ми повідомляли, що Литва відправила Україні пакет військової допомоги на €40 млн до Дня Незалежності.
Фото: facebook.com/ukrainianarmor.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі