Технології
У Житомирі завершили виробництво першого бронекорпусу БТР-4Е
Житомирський бронетанковий завод передав перший виготовлений бронекорпус БТР-4Е Харківському конструкторському бюро з машинобудування імені Морозова.
Про це повідомили у пресслужбі заводу.
Наголошується, що це перший серійний бронекорпус плавучого бронетранспортера БТР-4Е з покращеними водохідними характеристиками.
На початку листопада Державний концерн «Укроборонпром» відзвітував про початок серійного виготовлення корпусів для бронетранспортерів БТР-4Е на ДП «Житомирський бронетанковий завод».
За результатами випробувань підприємство підтвердило спроможність якісно та в задані терміни виробляти корпуси для вітчизняних колісних бронетранспортерів.
Читайте також: 30 років ЗСУ. Перевір, що ти знаєш про історію та сучасність Збройних сил України (ТЕСТ)
Покращення морехідності та плавучості БТР-4 обладнали додатковими поплавками, а повітрязабірник винесли вище бойового модуля. Таке доопрацювання зробили для можливості озброєння бронетранспортерами цього типу морської піхоти України.
ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування» має замовлення на виробництво 75 БТР-4Е для Збройних Сил України.
Наразі завод працює над замовленням з виготовлення ще декількох корпусів для цих бронемашин. Заявляється, що роботи виконуються згідно з технологічними процесами з дотриманням визначених термінів.
Читайте також: Зі сцени – на війну, з війни – на сцену. Актор Олег Шульга про театр, кіно та реабілітацію українських бійців через вистави
«Ми сподіваємося на постійні замовлення на цей вид продукції та гарантуємо її якість і вчасність постачання», – зазначає директор ЖБТЗ Геннадій Гращенков.
Окрім виробництва нових бронетранспортерів за державним оборонним замовленням ще має бути виготовлена одна командна штабна БТР-4К та одна ремонтно-евакуаційна машина БРЕМ-4РМ.
Читайте також: За плечима – Майдан та фронт. Історія волонтерки з Дніпра Аліни Михайлової
Український бронетранспортер БТР-4 призначений для транспортування бійців та їх вогневої підтримки на полі бою. На його базі створено ціле сімейство машин: командирська, командно-штабна, медична, ремонтно-евакуаційна, також виробник має й інші проєкти бойових машин на базі БТР-4.
Нагадаємо, Львівський завод відремонтував партію бронетехніки БМП-1 для армії.
Як ми повідомляли раніше, патрульні катери «Фастів» та «Суми» урочисто ввели до складу ВМС ЗС України.
Фото: facebook.com/dp.zhbtz.
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі