Суспільство
У семи містах України облаштують мережу з 11 зарядних станцій для електромобілів
У семи містах України встановлять 11 зарядних станцій для електромобілів. Це проєкт транскордонної співпраці, де Івано-Франківськ є головним партнером та бенефіціаром разом з Бая-Маре (Румунія), Ньїредьгаза (Угорщина), Міхаловце (Словаччина), пише ecotown.com.ua на видання Фіртка.
1200 км без проблем
Загалом планується придбання та встановлення 19 зарядних станцій (11 з яких на території України) за допомогою яких на електромобілях можна буде безперешкодно подолати відстань у 1200 км між містами.
Всі електрозаправки будуть підключені до світової безкоштовної онлайн-мережі електрозаправок.
Загальна сума проєкту складає 280 828,95 євро, з яких сума гранту – 252 746, 055 євро.
Де облаштують заправки
На Західній Україні проєкт об’єднає 7 міст, у яких буде встановлено 11 електрозаправок.
“В Івано-Франківську встановлять три електричні заправки потужністю 22 кВт – місто отримає 61 з 150 тис. євро виділених для України, – говорить начальник управління інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради Ігор Попадюк. – Одна заправка буде на “Промприладі”, ще одна – на Калуському шосе, третю, скоріш за все, встановимо біля театру кіно “Люм’єр”.
Читайте також: П’ятірка найпопулярніших моделей електромобілів в Україні
Проєкт спрямований на встановлення мережі заправок, які дозволять їздити на електромобілях не тільки в місті, але й подорожувати за кордон.
Протягом року в рамках реалізації проекту “Транскордонна зелена транспортна мережа” відбудуться також промоційні заходи, форуми та міжнародний пробіг (у чотирьох країнах) на електрокарах, який завершиться в Івано-Франківську масштабним форумом сталої електромобільності.
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі