Суспільство
У Рівному створили інтерактивну кімнату пожежної безпеки для дітей
Сучасна інтерактивна кімната з пожежної безпеки облаштували у Рівному рятувальники спільно з освітянами, повідомили у пресслужбі ДСНС.
Зазначається, що безпека підростаючого покоління залежить від небайдужого ставлення дорослих до виховання у дітей елементарних правил з безпеки життєдіяльності у повсякденному житті.
Під час занять, завдяки сучасним мультимедійним технологіям та реальним засобам і приладам учні мають можливість спостерігати усі етапи розвитку пожежі в побуті, їхні першопричини та аналізувати відповідні загрози.
Також організаторами передбачена звуково-світлова імітація справжньої пожежі, під час якої діти вчаться алгоритму дій задля порятунку життя та матеріальних цінностей.
Тут не лише розповідають про шкоду, яку завдає вогонь, а й вчать, як попередити виникнення пожеж та як правильно поводитися під час різних небезпечних ситуацій, які можуть статися у реальному житті.
Учні також мають можливість ознайомитися з історичними експонати музею та переглянути повчальні інформативні відеофільми.
Читайте також: Іграшки з 90-х та власні сни: шість українських музеїв, до яких хочеться повертатися
Нагадаємо, вінницькі авіатори гасили навчальну пожежу.
Як ми повідомляли раніше, львівські рятувальники отримали три автомобілі першої допомоги.
Усі фото: rv.dsns.gov.ua.
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі
Суспільство
Що вдалося зробити
- 565 медичних закладів відновлено повністю.
- 370 об’єктів зазнали часткових відновлювальних робіт.
Де відновлення наймасштабніше
- Миколаївській;
- Дніпропетровській;
- Київській;
- Харківській;
- Херсонській;
- Чернігівській.
Коментарі