Суспільство
У Миколаєві встановили туристичні таблички з QR-кодами
У Миколаєві встановили туристичні таблички, оснащені QR-кодом та NFC-чіпом.
Про це повідомили у пресслужбі міської ради.
Таблички розповідають про основні рекреаційні та історичні локації міста. Просканувавши їх, можна дізнатися інформацію про об’єкт. Текст на табличках супроводжений двома мовами – українською та англійською, він також продубльований шрифтом Брайля.
Відомо, що вже встановили перші три таблички з металевими стелами біля туристичних точок міста: на *8 ПРИЧАЛі, на Соборній площі та у сквері «Трояндовий» біля літер I LOVE MYKOLAIV.
Розміщення табличок на найпопулярніших туристичних локаціях міста – це частина проєкту «MykolaivSmartRoute», який реалізує КУ «Агенція розвитку Миколаєва». В Миколаєві подібна ініціатива реалізується вперше.
Читайте також: Що подарувати на Миколая дітям? Бюджетні варіанти від українських брендів
Подібний проект вже реалізований в 15 містах України: Харкові, Тернополі, Дніпрі, Вінниці, Херсоні, Одесі, Запоріжжі, Кропивницькому, Кам’янці-Подільському, Каневі, Маріуполі тощо. Він допомагає туристу в отриманні достовірної інформації щодо об’єкта на зручній для нього мові, та розвиває міську систему навігації.
Таблички виготовлені з алюмінієвого композиту та встановлені на стели з суцільного листкового металу. Декоративне оздоблення – штучне іржавіння.Дизайн всіх табличок має елементи єдиного стилю бренду «Миколаїв – місто на хвилі».
Читайте також: Форум Future of Work змінив уявлення молоді про майбутнє роботи
Завдяки цьому проєкту мешканці Миколаєва та гості міста можуть глибше вивчити історію міста без допомоги екскурсоводів і перекладачів. Подібну практику використовують у багатьох країнах. Це робить процес вивчення міста набагато простішим і цікавішим.
Нагадаємо, Держтуризм презентував ролик про Чорнобиль.
Як ми повідомляли раніше, місцеві рятують унікальний маєток на Вінниччині.
Усі фото: inshe.tv.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі