Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Що подарувати на Миколая дітям? Бюджетні варіанти від українських брендів

Опубліковано

Всі ми з дитинства чекаємо ранку 19 грудня, щоб прокинутись і знайти під подушкою купу подарунків від Миколая. А тепер, коли ми вже дорослі, хочеться зробити свято дітям. Але де ж придбати подарунок на Миколая? В цьому вам допоможуть українські бренди, у яких можна знайти і корисні солодощі, і дитячі іграшки, і круті настілки.

Якщо солодощі, то тільки корисні!

Найперше, що хоче побачити дитина під подушкою вранці 19-го грудня – пакунок з солодощами. Але щоб зубки вашого малюка не постраждали від цукру та хімічних добавок, краще обирати корисні альтернативи. Благо, українські виробники створюють смачні льодяники, цукерки, шоколад та морозиво. І все це корисно. У бренду Gogodza можна придбати льодяники зі справжніх висушених лісових ягід чи шматочками фруктів, які залиті карамеллю. Виробники не використовують синтетичних барвників та хімічних обробок. А на свята Gogodza пропонує льодяники у мішечках від самого Миколая! Вашому малюку точно сподобаються такі солодощі, а коштують вони 180 гривень (за середню упаковку з 16 льодяників), 260 гривень (за сімейну упаковку з 24 льодяників).

А екобренд “вezCAXAPA”виготовляє цукерки із сухофруктів, горіхів, насіння, клітковини, прянощів. Всі солодощі без цукру, меду, глютену, штучних барвників і консервантів. Незвичайне поєднання смаків вразить як дітей, так і дорослих. Запакуйте в яскраву обгортку – і чудовий подарунок готовий. А ціна таких цукерок 30-170 гривень.

Читайте також: Солодощі без шкоди для фігури: топ українських виробників

Крім цукерок, чудовим варіантом подарунку на Миколая для дітей стане коробочка пастили. У Pastila.tanina продукція виготовлена на 100% з фруктів та ягід. 200 грамів такої смакоти коштує 220 гривень.

Найкращий подарунок на Миколая для дитини –  іграшка

Українські бренди іграшок настільки розвиваються, що втруть носа будь-якому іноземному виробнику. Наприклад, у Dimokl toys можна придбати дитячі іграшки, предмети інтер’єру та багато іншого. Всі забавки орієнтовані на багатосторонній розвиток дитини, виготовлені з деревини Карпатських лісів за німецькими технологіями. Якщо раптом ви не знайшли бажану річ, можете зробити індивідуальне замовлення. Ціни, в середньому, від 300 гривень.

Ще один крутий подарунок на Миколая для дітей – вігвами, зроблені за мотивами наметів, які ми всі майстрували в дитинстві з того, що було під рукою. Sunny Bunny виготовляють такі халабуди вручну, для пошиття використовують міцну щільну бавовну та якісні елементи декору. Ціна такого вігваму – 2000 гривень. А ще бренд виготовляє різноманітні дитячі іграшки. У виробника BigEcoToys є будиночки для ляльок та лялькові меблі, про які так мріяли всі діти 90-х. А тепер їх легко купити в українського бренду, до того ж за доступною ціною. BigEcoToys влаштував акцію спеціально до Новорічних свят і знизив ціни на іграшки до мінімуму.  До речі, вибір меблів чималий, їх можна придбати як набором, так і окремі предмети. 

Величезні розмальовки та мега конструктори

Найкращий подарунок на Миколая для дітей – це розвивайки. А саме розвивайки від українських виробників. Магічна головоломка від “JakTak” допомагає розвивати фантазію, спостережливість та посидючість. Завдяки такій екологічній іграшці діти зможуть вивчити кілька цікавих трюків та вигадати власні фокуси. А коштує вона 350 гривень.

Читайте також: Купуй українське: шість виробників дитячих іграшок

Бренд OKroshka виготовляє цікаві величезні розмальовки! Вони призначені для залучення малюків до творчості, розвитку у них дрібної моторики, а також проведення навчальних ігор (наприклад, розмальовки, які допомагають дитині вивчити алфавіт). Таке заняття здатне відірвати діток від електронних іграшок – приставок, смартфонів, планшетів, комп’ютерів. Та ще стіни і шпалери будуть не ушкоджені. Ціна таких розмальовок – 75 гривень.

Часто малюки просять придбати конструктори? ChicBox  виготовляє українське Лего на максималках. Тут можна придбати величезний конструктор з екокартону, з якого можна побудувати все що завгодно. Діти мають простір для прояву креативу, адже картон можна прикрашати малюнками та аплікаціями, а також будувати по-справжньому великі споруди. Ціна такого конструктора – 849 гривень.

Українські настілки – подарунок для всієї родини

Настільні ігри завжди дарують гарний настрій та об’єднують гравців різних поколінь. А ще це чудовий подарунок, у який ви зможете грати всією сім’єю. BombatGame займається виробництвом українських настілок для будь-якого віку. Тут можна і ляльку одягати, і поринути у фантастичний світ Сталі і Магії, і в морський бій пограти. Настілки є на будь-який смак. Їх ціна, в середньому, 300 гривень. А завдяки грі “Дата” можна підготуватись до ЗНО та вивчити визначні події нашої історії. У комплекті 100 двосторонніх карт з яскравими і прикольними ілюстраціями (чого тільки вартий Уолтер Уайт з пачками гривневих купюр чи вікінг князь Олег). На одній стороні картки вказано назву події, а на іншій її дату. Карти розділені на чотири різнокольорові колоди. Грати можуть 2-4 гравці. Ціна – 320 гривень.

Якщо ваш малюк полюбляє проводити різноманітні досліди, то чудовим подарунком для нього стане набір для домашніх наукових інструментів. Завдяки такій грі можна провести цікаві експерименти, виростити хімічних змій, створити справжній вулкан та приготувати чорнила. Набір з експериментами з хімії та фізики підходять для дітей від 8 років. У наборі є великий і яскравий журнал-інструкція, щоб юний вчений зміг провести всі досліди самостійно або разом з батьками. Ціна – 100-550 гривень.

Посади дерево разом з дитиною

Привчайте дітей турбуватись про екологію змалку! Тому можна подарувати набір, з якого ви всією сім’єю можете виростити власну рослину! Бренд Екокуб виготовляє такі. У наборах є все необхідне – спеціальний живильний ґрунт, насіння, інструкція і горщик з натурального дерева.

Читайте також: Екологічна канцелярія для школяра: де купити в Україні

У виробника можна також придбати куби для вирощування гранату, ромашки, базиліку, бузку, кінзи, соняшнику та ін. Але головне – разом з дитиною ви зможете виростити ялинку, яку потім будете прикрашати на новорічні свята. Ціна – 200 гривень.

А у Brinjal є не тільки куби для вирощування рослин, а квітуча канцелярія. Кожен такий, здавалось би, просто канцелярський виріб, замість ластику на кінці має капсулу з насінням рослини. Замість того, щоб викинути олівець після використання, потрібно просто занурити капсулу у вологий ґрунт. І все. Через деякий час проросте рослина. Це може бути базилік, салат, рукола, петрушка, помідор, шпинат, м’ята, меліса та ін. А на свята бренд підготував подарункові бокси з арома канцелярією, іграшками зі стабілізованим мохом, живою підставкою та іншими екологічними товарами. Ціна квітучої канцелярії – від 35 гривень за олівець. 

Суспільство

У Львові відреставрують палац 16 століття за 30 млн гривень

Опубліковано

Національний інститут польської культурної спадщини за кордоном «Полоніка» повністю профінансує реставраційні роботи фасаду палацу Корнякта XVI століття на площі Ринок, 6.

Про це повідомляють у Львівському історичному музеї.

фото: Львівський історичний музей.

Проєкт включає реставрацію фасаду, скульптурного оздоблення, консервацію кованої балюстради та віконної столярки. Наразі вже встановлені риштування на рівні балкону.

У рамках підготовки до реставрації провели перемовини з Інститутом, обстежили фасад, підготували проєктно-кошторисну документацію та погодили її з відповідними органами.

Читати також: Захисник отримав біонічний протез у Львові: фото

Вартість робіт оцінюють у майже 30 мільйонів гривень (2,8 мільйона злотих). Це найдорожчий проєкт в історії «Полоніки», завершення планується до жовтня 2025 року.

У приміщенні палацу розташовані Львівський історичний музей та італійський внутрішній дворик, схожий на типові дворики Флоренції та Риму.

Це другий проєкт на площі Ринок, який музей реалізує з іноземними партнерами. Раніше за фінансової підтримки США було реставровано Чорну кам’яницю.

Нагадаємо, що у Львові скасували рішення про початок навчального року з 19 серпня.

Фото: Львівський історичний музей.

Читати далі

Суспільство

У столиці модернізують Оболонський острів: фото

Опубліковано

Комунальники продовжують облаштовувати Оболонський острів, де наразі встановлюють лавочки та прокладають дерев’яні трапи.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Фото: КМДА.

Лави розміщують на захисних спорудах уздовж усього пляжу, які слугують перешкодами для видування піску з пляжів або насипання піску на пішохідні доріжки.

Фото: КМДА.

Також комунальники облаштовують дерев’яні трапи навколо захисних споруд. Надалі планують створити підходи до води для маломобільних груп населення.

Читати також: У Києві облаштували новий безбар’єрний наземний пішохідний перехід: фото

У КМДА підкреслили, що облаштування острова відбувається коштом меценатів і без використання коштів з міського бюджету.

Фото: КМДА.

Оболонський острів і новий пішохідний міст уже здобули популярність серед киян і гостей міста. За даними камер відеоспостереження, з моменту відкриття наприкінці травня рекреаційну зону відвідали понад 400 тисяч осіб.

Нагадаємо, що в Україні археологи виявили стародавній посуд віком понад 3000 років: як він виглядає.

Фото: КМДА.

Читати далі

Суспільство

КАІ чи НАУ? Авіаційний університет випустив кавер на пісню репера bbno$ «It boy»: відео

Опубліковано

В межах вступної кампанії НАУ випустив кліп «КАІ чи НАУ». Завдяки стильному і сучасному підходу університет хоче привернути увагу абітурієнтів і бути ближчими до них.

Зараз в Україні триває вступна кампанія. Абітурієнти обирають заклади вищої освіти, де вони хочуть навчатися, а університети намагаються залучити до себе найбільш талановитих вступників.

фото: НАУ

Національний авіаційний університет відійшов від стандартного офіційного спілкування зі вступниками і їхніми батьками. Замість цього комунікаційна команда вирішила говорити з абітурієнтами їхньою мовою. Університет випустив кліп — кавер на пісню It boy канадського співака bbno$ для промоції вступної кампанії, де закликали вступати в НАУ. 

фото: НАУ

«Зараз університети, особливо технічні, мають боротися за студентів. Звісно, абітурієнт обере той ЗВО, який забезпечить якісну освіту. Тому ми в НАУ приділяємо цьому дуже велику увагу: оновлюємо науково-викладацький склад, відкриваємо лабораторії, скоро запустимо кіберполігон і робимо багато крутих практик спільно з провідними інженерними компаніями — все, щоб наші студенти мали багато саме практичного досвіду. Але важливо не тільки те, що ми робимо, але і як комунікуємо. НАУ заговорив мовою молоді. Бо наша вступна кампанія та і вся комунікація має бути не як в класичного державного університету, а як в закладі, а якому протягом наступних 4-5 років студенту буде комфортно», — прокоментувала в.о. ректора НАУ Ксенія Семенова.

Читати також: Вступна кампанія 2024: майже 400 тисяч заяв подано майбутніми бакалаврами

фото: НАУ

Крім цього, в межах вступної кампанії триває розіграш «Моя перша стипендія». Асоціація випускників розігрує 20 стипендій у розмірі 3 тис. грн кожна серед усіх абітурієнтів, які обрали НАУ першим або другим пріорітетом, зареєструвалися в чат-боті та подали оригінали документів. Детальна інформація про розіграш міститься на сайті

Хто працював над кліпом

  • Знімальна група: команда відеопродакшену 2REC;
  • Ідея: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Текст пісні: Олег Прозоров;
  • Виконавець: Олег Прозоров;
  • Оператор: Олександр Левченко;
  • Помічник оператора: Артем Дулько;
  • Режисер: Олег Прозоров;
  • Актор: Євген Лисак;
  • Монтаж: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Звукорежисер: Максим Кушнір.

Нагадаємо, що вступникам необхідно відслідковувати статус заяв: як це зробити.

Фото: НАУ.

Читати далі