Суспільство
У Львові перинатальний центр поповнився медобладнанням на майже 20 млн грн
Львівський обласний клінічний перинатальний центр поповнився медобладнанням на майже 20 млн грн, повідомили у пресслужбі обласної ради у фейсбуці.
Зазначається, що клінічний перинатальний центр за кошти обласного бюджету закупило медичне обладнання на суму 19,3 млн грн, зокрема:
- відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених
транспортним інкубатором для транспортування дитини з пологової зали до дитячої реанімації та апаратом ШВЛ для новонароджених; - відділення новонароджених і недоношених дітей приладом для реєстрації отоакустичної емісії – визначення слуху новонароджених;
- апаратом ультразвукової діагностики експертного класу Voluson, який дозволяє проводити УЗД на найвищому експертному рівні в акушерстві та гінекології;
- пологове віділення – двома моніторами пацієнта;
- обладнанням для нового віділення постінтенсивного догляду новонароджених і виходжування недоношених дітей.
Реконструкція відділення
У відділенні збільшили кількість палат спільного перебування матері і дитини, які облаштовані ванною кімнатою. Пологовий оснащений вісьмома індивідуальними пологовими залами та трьома операційними. На першому поверсі провели перепланування – тепер там приймальний покій і оглядовий кабінет, де проводитиметься уся необхідна діагностика.
Читайте також: У Кропивницькому дитяча лікарня отримала допомогу від діаспори на $5 млн
Відділення було закрито у 2017 році – з цього часу тут проведено капітальний ремонт інженерних мереж, приміщень та реконструкцію з енергозбереженням. Замінено також системи водопостачання, водовідведення, електромережу та освітлення, двері та вікна, повністю перероблено дах будівлі, проведено утеплення горища.
Читайте також: Неймовірна історія першої української жінки-лікарки (ВІДЕО)
Під час реконструкції з енергозбереженням замінено систему опалення корпусу – труби, арматуру, радіатори. Також облаштовано індивідуальний тепловий пункт.
Після реконструкції в пологому запрацює відділення екстрагенітальної патології, патології вагітності, неонатального догляду, відділення інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених.
Довідка
Пологовий корпус КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня» був закритий на реконструкцію 8 вересня 2017 року. До початку ремонтних робіт тут працювали відділення екстрагенітальної патології, патології вагітності, відділення неонатального догляду. За 2016 рік було прийнято 3777 пологів, (народили 3918 дітей), за 9 місяців 2017 року 2949 пологів (народилося 3088 дітей).
Нагадаємо, у харківському госпіталі відремонтували приймальне відділення.
Як ми повідомляли раніше, у Миколаєві завершили реконструкцію лікарні швидкої медичної допомоги.
Фото: facebook.com/lvoblrada.
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі