

Економіка і бізнес
У Луцьку дві дівчини-підприємиці на грант відкрили бізнес здорових десертів
У Луцьку дві дівчини-підприємиці масштабували бізнес завдяки гранту та виготовляють здорові десерти від GoodMood Food.
Про це повідомили у Міністерстві економіки України.
Діана Познякевич та Ольга Берестюк — підприємниці з Луцька. Декілька років тому Діана вирішила стати веганом та відмовитись від їжі тваринного походження. Вона зіткнулась з проблемою — асортимент веганських солодощів в місті не надихав.
Тому Діана почала готувати здорові десерти для себе і своєї родини самостійно. Одного дня до неї в гості завітала близька подруга Ольга Берестюк, скуштувала витвір Діани та… одразу запропонувала робити бізнес.
Так народився бренд здорових десертів GoodMood Food. Десерти цього бренда – це авторські рецепти з використанням тільки натуральних здорових продуктів, без глютену та шкідливих домішок.
Невдовзі дівчата подали заявку на грант за програмою «Власна справа», надихнувшись можливістю отримати допомогу від держави. Кошти гранту пішли на закупівлю холодильного обладнання. Завдяки оновленню, подруги отримали змогу збільшити та пришвидшити виробництво.
Зараз Діана та Ольга мають вже більше ніж 50 партнерів по всій країні, співпрацюють з багатьма кав’ярнями. Наступний крок – GoodMood Food на поличках київських супермаркетів.
Про грант
Урядовий проєкт єРобота містить грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як чинні підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі приймання заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через портал Дія.
Нагадаємо, український виробник олії модернізував обладнання завдяки виграному гранту.
Також ми розповідали, що завдяки мікрогранту жителька Рівненщини відкрила клінінгову компанію.
Фото: facebook.com/mineconomdev.
Економіка і бізнес

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Переваги для військових
У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.
Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська
Що відомо про програму
Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.
Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: Getty Images
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay