Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

У лікарні Слов’янська на Донеччині запрацював кабінет телемедицини

Опубліковано

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги Слов’янська на Донеччині почав працювати кабінет телемедицини. Пацієнти зможуть отримувати консультації онлайн.

Про це повідомили у Слов’янській міській військовій адміністрації.

Зазначається, що лікарі таких профілів надаватимуть онлайн консультації: ендокринолог, ревматолог, уролог, нефролог, невролог, кардіолог, судинний хірург, гематолог.

Запис на консультацію здійснює сімейний лікар. За інформацією адміністрації, консультація проводиться лише за його направленням у визначений день та час в амбулаторії №1 за адресою: вул. Банківська, 85 (3 поверх, кабінет № 44).

За результатами пацієнт отримує консультативний висновок. Він може додаватись до документів на медико-соціальну експертну комісію.

Читайте такожВтратив ногу, рятуючи дітей. Історія лікаря, який до останнього залишався у Маріуполі та допомагав пораненим

Що таке Телемедицина?

Телемедицина – це комплекс дій, технологій та заходів, що застосовуються під час надання медичної допомоги з використанням засобів дистанційного зв’язку для обміну інформацією. Крім цього, телемедичний напрям включає діджитал-освіту лікарів та пацієнтів, медичні інформаційні послуги та самообслуговування через цифрові комунікаційні технології.

Телемедицина допомагає зв’язати не тільки пацієнта та лікаря, але й надає можливість лікарям спілкуватися, навчатися та обмінюватися досвідом.

Нагадаємо, онлайн-хаб Doc.ua презентував нове позиціювання і мобільний медичний застосунок.

Також ми повідомляли, що торік МОЗ розпочало роботу з розвитку телемедичних технологій і послуг, які покликані поліпшити доступ українців до медичних послуг та підвищити їх якість.

Фото: Associated Press.

Суспільство

Збудував ферму, у якій корови живуть щасливе життя без насильства та вбивства їхніх теляток

Опубліковано

“Ми для себе однозначно вирішили, що кожне живе створіння, яке народилося на нашій фермі, повинно прожити своє життя до кінця і щасливо”, – каже власник ферми “Голока”, Валерій.

Історія Валерії

Привіт усім! Мене звати Валерій, я засновник ферми Голока. В перекладі з санскриту означає планета корів.

Корови для нас – це члени сім’ї. Кожна з них для нас надзвичайно важлива. Ця ферма робилася власними коштами, власними руками. Мені допомагав син, допомагала дружина морально. Так помаленьку ми зробили те, що змогли.

Читати також: Лікарі поставили на ноги нерухомого хлопчика (ВІДЕО)

Переїзд в село на знайомство з приютом

Життя так склалося, що близько семи років тому ми з міста переїхали жити в село, де придбали велику ділянку землі.

Одна із моїх знайомих попросила їй допомогти доставити бичка новонародженого у приют під назвою Пхумі. Вона знаходиться в Миколаївській області. І фактично я можу сказати, що ця ферма стала для мене натхненням.

Я всім раджу, всім небайдужим людям, яких хоча б трохи цікавить життя курів, їхня доля, і тих, хто дійсно оболівають за те, що корови жили і помирали своєю смертю, а не на бійнях, відвідати цей приют.

Повномасштабне вторгнення

Взагалі по професії я будівельник, але з початком війни всі замовлення будівельні буквально зупинилися. І ця молочна справа дійсно стала для нас спасією.

На фермі в нас 4 корови. Ще не всі війні, але 50 літрів в день ми маємо молочка. Особливого молочка. Ми вибрали породу джерсей. Це дуже хороша порода, ви побачите їх. Це дуже цікаві, дуже характерні корови.

Також у нас є наша сироварня, місце, де відбувається магія під назвою виробництво сиру. Починаючи з молока, виробництво сиру може займати від кількох годин до півроку, до року. більше 15 одиниць молочної продукції.

Сюди входять не тільки сири, а й масло, маслогі, сметана, йогурт, молоко. Наші покупці загалом люди з усієї України. Це люди, які дійсно розуміють ту філософію, яку ми сповідаємо, а саме чистого, некровавого молока. У священих писаннях неодноразово вказується на те, що причини війн на планеті відбуваються через те, що вбиваються тварини. І особливо важливою твариною на Землі вважається саме корова. Це стало для мене місією, це стало для мене основою мого життя.

Нагадаємо, що жінки, які заснували стартапи у сфері технологій можуть отримати грант: як взяти участь.

Також ми повідомляли, що український бренд створив колекцію благодійних вишиванок: яскраві фото військових жінок.

Читати далі

Суспільство

На Пейзажній алеї знесли незаконну “церкву-МАФ” УПЦ МП

Опубліковано

Незаконний “храм-МАФ” УПЦ МП, розташований на території Національного музею історії України неподалік Андріївського узвозу, знесли.

Про це повідомило керівництво музею в “Медіацентрі Україна”.

У музеї підкреслюють, що споруду було зведено з порушенням законодавства, без проведення археологічного дослідження та без дозволу Інституту археології НАН України, а також без відповідних дозволів Міністерства культури.

Читати також: У Дії нагадали, як при відключенні світла не залишитися без інтернету

Крім того, будівлю так і не ввели в експлуатацію. Звільнену територію планують використовувати для проведення освітніх заходів і дитячих програм про давнє минуле і сучасність. Також у майбутньому планується проведення археологічних досліджень на ділянках, які досі не були вивчені.

“Храм-МАФ” мали демонтувати ще 7 травня, але роботи відклали через “технічні причини”.

Нагадаємо, що жінки, які заснували стартапи у сфері технологій можуть отримати грант: як взяти участь.

Фото: Вечірній Київ

Читати далі

Суспільство

Декілька серій відомого серіалу “Бріджертони” знімала українка

Опубліковано

Дві серії “Бріджертонів” зняла українська операторка Діана Оліфірова.

Про це повідомляє Back to the Roots.

фото: Діана Оліфірова

Про операторку

Діана Оліфірова — українська операторка, яка закінчила КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого та Київську школу фотографії. Після навчання в Україні вона вступила до британської National Film and Television School. Сьогодні Діана працює над великими міжнародними проєктами, такими як Heartstopper від Netflix.

Читати також: На Каннському кінофестивалі покажуть українські фільми “Назавжди Назавжди” та “Ля Палісіада”

Про серіал

Серіал заснований на серії романів Джулії Квінн. Події розгортаються на початку XIX століття, в епоху Регентства у Великій Британії.

У центрі сюжету – тендітна Дафна, старша дочка в аристократичній родині. Вона стає “перлиною сезону” серед наречених і привертає увагу не лише багатьох перспективних кавалерів, але й самої королеви. Однак, Дафна мріє не тільки про вигідний шлюб, але й про справжнє кохання. Її плани на шлюб раптово руйнуються, і репутацію дівчини та її родини може врятувати лише друг її брата – бабій і красень герцог Гастингс. Вони починають удавані стосунки, але несподівано закохуються одне в одного…

Нагадаємо, що у Львові побудують соціальне житло для ВПО та людей, які проходять реабілітацію.

Також ми повідомляли, що UAnimals випустили колекцію одягу з тваринами захисників з Азовсталі.

Фото: Бріджертони

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство4 дні тому

«Я співаю руками»: як перекладачка жестової мови Уляна Шумило розвиває музичний інклюзив

Вона однією з перших почала перекладати українські пісні жестовою мовою. Найпершими її «ручними каверами» стали...

Суспільство7 днів тому

Школа — це не тільки уроки! Це вчителі, які разом зі своїми учнями розвивають малі громади

Їхні учні отримують високі оцінки за сортування сміття, знімають документальні ролики про рідне село та...

Можливості1 тиждень тому

«Хліб був як делікатес»: ця пекарня з Чернігова однією з перших запрацювала після деокупації області. Відновитися допоміг грант

Пекарня «Flavor bakery» майже «однолітка» маленької Соні. Їм обом 2,5 роки. Дівчинка ледь не щодня...

Можливості1 тиждень тому

Вчити англійську навіть під час війни. Мовна школа у Чернігові відновила роботу після ракетного удару завдяки гранту

Стільці перекинуті й вкриті уламками скла. Стеля впала, а двері вирвані. Це наслідки у школі...

РЕКЛАМА: