Суспільство
У Львові з’явиться 6 нових басейнів
Наступного року у різних мікрорайонах Львова планують розпочати будувати 6 нових басейнів. Така ініціатива приурочена 200-літтю плавання в місті, повідомили у міській раді.
Зазначається, що міськрада вже напрацювала перелік земельних ділянок, де це можливо зробити, і за кожною з них місто підготує дорожні карти щодо того, яким чином реалізувати проєкт — у партнерстві, у співпраці із забудовником чи самостійно, бюджетним коштом.
Читайте також: На Троєщині будують новий дитячий садок
Також повідомляється, що місто планує відновити роботу спорткомплексу «Динамо», що на вул. Стуса. Однак, для цього потрібна згода його керівництва та профільного міністерства, яке опікується закладом.
Нагадаємо, у Львові тривають активні роботи з відновлення басейнів у школах та садочках. Загалом у навчальних закладах міста нараховується 28 басейнів, з яких 24 — у школах, та 4 — у садках. Серед цих басейнів є 19 діючих та 9 таких, які потребують капітального ремонту. Із них в ремонті — три басейни: СЗШ №№ 86, № 29, № 72. Окрім цього, попередніми роками виготовлено проектно-кошторисну документацію на ремонт 4 басейнів: у ПШ «Первоцвіт», ліцеї імені І. Пулюя, СЗШ № 43 та ДНЗ № 57.
Вартість капітального ремонту одного басейну в школі становить близько 9 млн грн. Загалом на ремонт басейнів у 2019 році передбачено орієнтовно 2,4 млн грн. — для ремонту басейнів у СЗШ № 86, 29 та 72.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі