Суспільство
У Львові стартувало будівництво нового спортивного комплексу
У Львові на вулиці Величковського розпочали будівельні роботи із облаштування мультифункційного майданчику з полівеніловим покриттям, зоною для Street Workout, вуличними тренажерами, футбольного поля з натуральною травою та бігових доріжок з поліуретановим покриттям. Про це повідомляє пресслужба міської ради.
«На вулиці Величковського, 16−18 активно тривають роботи по облаштуванню спортивного комплексу. Це будівництво першого з трьох запланованих комплексів в 2020—2021 роках. Тут буде мініфутбольний майданчик з натуральним покриттям, зона із вуличними тренажерами і громадський простір для відвідувачів. Об’єкт розбитий на 2 зони, зараз тримає перша черга будівництва”, — розповів Ігор Самотій, директор ЛКП «Спортресурс».
Цього року в місті облаштовують 8 спортивних майданчиків, але такого типу спортивна зона буде побудована вперше. Це буде повноцінний спортивний комплекс. Роботи здійснює підрядна організація ТПК «Будспорт».
Зазначимо, що цього року планується розпочати роботи над реконструкцією найбільшого спортивного комплексу, який є на балансі ЛКП «Спортресурс», за адресою вул. Кастелівка, 8. Також вже є розроблений проект на будівництво комплексу на вул. Й. Сліпого, 33.
Фото: city-adm.lviv.ua
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі