Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка і бізнес

У Києві відкрили новий Сільпо з унікальним дизайном (ФОТО)

Опубліковано

У Києві відкрили новий супермаркет Сільпо з унікальним дизайном, пов’язаним із калейдоскопом.

Як повідомляє Асоціація рітейлерів, магазин площею 925 кв. м розташуваний у столичному ЖК Телескоп на вулиці Драгоманова, 10. Він розпочав роботу в кінці лютого і працює щоденно з 8:00 до 23:00.

Унікальність дизайну

Ще у XVIII столітті вчені помітили, що скла, поміщені в трубу з дзеркалами, відбиваючись у них, створюють чудові симетричні візерунки. Прилад перетворився спочатку на іграшку для розваг, а після мотиви калейдоскопних малюнків стали використовувати художники та декоратори.

Знайомство з візерунками починається із входу в супермаркет, де вже на фасаді розмістили екран із динамічним калейдоскопом. Окрім традиційних мотивів, гості побачать калейдоскопи з продуктів, які продаються в Сільпо. Фрукти, овочі, риба, м’ясні вироби, готові страви та навіть напої стали основою симетричних візерунків замість різнокольорових скелець і разом із підвішеними над стелею дзеркалами доповнюють торгову залу.

Над відділом риби можна помилуватися головним калейдоскопом із відеоорнаментами.

Із особливих зон у цьому супермаркеті — власна пекарня з незмінним гречаним багетом та свіжоспеченим хлібом, кулінарія із грилем на дровах, рибний відділ зі своїм копченням та продукцією власного засолу, Лавка традицій із продуктами маленьких господарств та кава власного обсмаження.

Для зручності купівлі в супермаркеті, окрім семи звичайних кас, працює шість кас самообслуговування.

Інтер’єрні експерименти

Нагадаємо, мережа супермаркетів Сільпо активно експериментує з інтер’єром торговельних залів. Більш як п’ять років тому рітейлер почав розробляти власний тематичний концептуальний дизайн для окремих супермаркетів, а в 2018 році поширив експеримент на всю мережу. Тепер кожен новий Сільпо має індивідуальне оформлення, крім того, діє програма оновлення дизайну й концепції вже наявних магазинів. Тож нині Cільпо — один із небагатьох у світі великих мережевих продуктових ритейлерів, який створює індивідуальний тематичний дизайн для кожного магазину.

У мережі є супермаркети, зокрема, в таких стилях: Всесвіт Мавки, Ван Гог, Ямайка, музичний, стародавня друкарня, яхт-клуб або морський порт, азіатська культура, Дикий Захід, є магазин із написами клінгонською мовою (вигаданою мовою серіалу «Зоряний шлях») та рок-зірками тощо. В 2019 році три дизайнерські супермаркети Cільпо увійшли в Europe’s Finest Store 2019 – топ-25 найкращих інноваційних дизайнів європейських магазинів, за версією European Supermarket Magazine.

Читайте також: Які ТРЦ планують відкрити в Україні в 2020 році

Що варто знати про Сільпо?

Сільпо — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України з асортиментом близько 76 000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів, а також товарами власних торгових марок і власного імпорту.

В компанії діє проєкт підтримки та розвитку малих українських виробників Лавка традицій, продукцію яких можна придбати в Сільпо і делікатес-маркетах Le Silpo. Станом на кінець лютого 2020 року торговельна мережа нараховує 260 супермаркетів, включаючи 4 делікатес-маркети Le Silpo.

Економіка і бізнес

McDonald’s повертає сніданки у Києві та області

Опубліковано

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.

Про це повідомили у компанії.

Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.

Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.

Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).

Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s

Читати далі

Економіка і бізнес

Енергетична компанія «Нової пошти» вийшла на відкритий ринок електроенергії

Опубліковано

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.

Про це повідомили в «Новій пошті».

Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.

Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових

«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.

Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.

Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.

Фото: Pixabay

Читати далі

Економіка і бізнес

Українська гра про Гуцульщину зібрала понад 45 000 доларів на Kickstarter

Опубліковано

Львівська студія boardova у 2024 році випустила настільну гру «Арідник» за мотивами однойменного українського мальопису видавництва UA Comix. У березні студія анонсувала англійську версію «Арідника» на краудфандинговій платформі Kickstarter. За кілька годин творцям вдалося зібрати необхідну суму.

Про це повідомили у студії boardova.

Сюжет гри

Під час створення сюжетної основи для гри головний дизайнер та український письменник Володимир Кузнєцов спирався на працю Володимира Шухевича «Гуцульщина».

У світі «Арідника» гравці стають вівчарями, що ведуть свої отари овець крізь гірські ріки, ліси та полонини. На цьому шляху вони зустрічатимуть духів Карпат: Арідника, Бога, Алея, Вовка та інших героїв.

У наборі є дерев’яні фігурки духів та вівчарів і понад 100 великих карт з ілюстраціями Людмили Самусь. У грі створили кілька режимів: змагальний, кооперативний та соло.

Читайте також: В українську гру S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl зіграли 6 мільйонів людей

Цінність гри для людей з-за кордону

«Створюючи “Арідника”, ми прагнули занурити гравців у настільні ігри з колоритом та магічним світом, який наші предки створювали століттями. Гуцульщина та її традиції, які вдалось зберегти попри всі заборони, стали чудовим натхненням для цієї цілі. Та коли про гру почали говорити “поза бульбашкою” настільного світу, ми зрозуміли, що ця гра може стати точкою дотику і знайомства з власним корінням для української діаспори»‚ — зазначив CEO студії boardova Жолудь Добровольський.

Наразі більшість людей, які підтримали вихід англійської версії «Арідника», розповіли, що вони мають українське коріння та гратимуть у гру зі своїми родинами чи друзями.

«Проте є й багато тих, хто не знає, чим відома українська культура, і сподіваються, що гра допоможе їм у цьому. У час, коли країна-терорист стирає нашу культуру, нам потрібно говорити про неї якомога голосніше. А особливо — говорити про справжню, а не переписану історію»‚ — додав Жолудь Добровольський.

Зміни у новому виданні

Видавці анонсували три окремі доповнення до настільної гри, а саме:

  • «Зима»;
  • «Місцини» (із пам’ятками України);
  • «Свята» (із календарно-обрядовими святами українців).

Кожне із цих доповнень додасть нові ігрові механіки та збільшує можливості для гравців.

Відвідати сторінку гри на Kickstarter можна за посиланням. Кампанія зі збору коштів на платформі триватиме до 11 квітня.

Нагадаємо, що український шутер про галичан у космосі відкрили для тестування (ВІДЕО).

Фото: студія boardova

Читати далі