Суспільство
Київські конструктори створили унікальну мобільну автомайстерню для українських військових (ВІДЕО)
Київські конструктори сумісно з академією сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного створили унікальну мобільну майстерню для автомобілів на колесах LOCKER.
Про це повідомляють на сайті LOCKER.
Зазначається, що майстерню, в яку конструктори вмістили весь необхідний інструмент для автосервісу, можна встановити на задню частину кузова будь-якого пікапа.
«Автомобіль призначений, щоб приїхати на точку, відремонтувати авто та швидко відʼїхати», – розповів експерт компанії LOCKER Веніамін Іващенко.
Про автомайстерню
Майстерня має три окремих джерела електричного живлення – дизель-генератор, акумуляторний інвертор з сонячною панеллю та можливість приєднатися до зовнішньої електричної мережі.
Також домкрати, потужні гайковерти для роботи з великим навантаженням, прості прилади для підкачування повітря та інші інструменти, що працюють від стислого повітря, можуть працювати в мобільній майстерні за допомогою встановленого потужного двопоршневого компресора на 100 літрів.
Мобільний комплекс включає весь спектр інструменту, який може знадобитися. Тут є інструменти для метричного та дюймового кріплення, всіх європейських та американських стандартів біт тощо.
До складу майстерні також входить допоміжне обладнання: лопата, пила, сокира, вогнегасники, чотири пластикові місткості для будь-яких рідин (у тому числі й нафтопродуктів).
Читайте також: «Атлантида», «Міф» та «Добровольці Божої чоти». 11 фільмів про російську війну в Україні – радять ШоТам і Такфлікс
В задній частині автівки розміщений висувний слюсарний верстат, на якому дуже зручно проводити короткострокові ремонтні роботи.
Всі інструменти закріплені в контейнерах, які своєю чергою також закріплюються в середині майстерні. «Це зроблено на прохання військових», – зазначив Веніамін.
Переобладнання автівки разом з оснащенням за словами розробника коштує близько 1,3 млн грн. Цей автомобіль успішно пройшов навантажувальні тести та випробування бездоріжжям і їх вже успішно використовують захисники.
Нагадаємо, український стартап створив безпілотний комплекс для розмінування полів.
Окрім того, аграрій Олександр Кривцов із села Гракове на Харківщини придумав новий спосіб знешкодження мін, що залишилися на його полях після вторгнення рашистів.
Фото: facebook.com/locker.auto
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі