Суспільство
У Києві створили Центр посилення спроможностей з відбудови та модернізації України
У Києві відбулося відкриття Центру посилення спроможностей з відбудови та модернізації України (Center for Advancement in Restoration and Modernization Capacity – CARMC).
Про це ШоТам повідомили у Київській школі економіки.
Центр створено за ініціативи за ініціативи Кабінету міністрів України та Київської школи економіки при підтримці Групи Світового банку. Ключова мета Центру – посилення спроможності України з відновлення шляхом набуття знань та навичок залучених у процеси відновлення фахівців і створення професійної спільноти.
Діяльність Центру посилення спроможностей з відбудови та модернізації України (CARMC) буде спрямована на підвищення здатностей центральної та місцевої влади з управління проєктами відновлення на принципах інноваційності, прозорості, ефективності у координації з міжнародними фінансовими організаціями. На платформі CARMC планується підготувати 6 тисяч спеціалістів з відбудови впродовж трьох років.
CARMC досліджуватиме загальнонаціональні процеси відновлення, а також потреби у знаннях і навичках різних груп і рівнів спеціалістів, дефіцит яких заважає швидкій і якісній реалізації проєктів відбудови. Крім того, CARMC слугуватиме універсальною платформою для обміну знаннями, практиками та досвідом, що дозволить підвищити ефективність міжрегіонального і міжмуніципального співробітництва під час реалізації проєктів відновлення.
Читайте також: «Наші вчителі – ченці з усієї країни». На Чернігівщині пекарня відродила старовинні рецепти монахів. Як це вдалося
Найближчим часом розпочнеться навчання першої пілотної групи, до складу якої увійдуть 100 топ-держслужбовців. Також планується запуск Data room – галузеву базу знань у сфері відбудови.
Метою є підготовка 6 тисяч фахівців з управління проєктами відбудови, які стануть основою ком’юніті з відновлення, передаватимуть надалі свій досвід і знання іншим спеціалістам.
Відповідно до даних Київської школи економіки станом на 1 вересня 2023 року загальна сума інфраструктурних збитків, завданих Україні російським вторгненням, склала $151,2 млрд.
Нагадаємо, Євросоюз створив новий фонд для відновлення України з капіталом 400 млн євро.
Фото: kse.ua.
Суспільство
- електронні направлення на реабілітацію;
- записи про стаціонарну медичну допомогу та лабораторні дослідження;
- медичні висновки для усиновлення, отримання водійських прав;
- електронний контроль за ліками від закупівлі до розподілу;
- черга на ендопротезування;
- рейтинг для розподілу в інтернатуру;
- реєстри для харчових добавок, лікарських засобів і ліцензій на медичну практику;
- електронний кабінет пацієнта, доступний через «Дію».
Коментарі