Культура
У Києві проведуть безоплатні екскурсії до Геловіна, одна з яких — для людей з порушеннями слуху
Про ініціативу
Які екскурсії проведуть цього тижня?
- «Таємниці града Володимира» — учасники дізнаються про розбудову Києва та будівництво оборонних споруд князем Володимиром, а також про зведення першого кам’яного храму Київської держави — Десятинної церкви.
Інформація: 31 жовтня, 17:30. Реєстрація обов’язкова.
- «Смарагдова сага» — прогулянка парком Нивки, де учасники дізнаються про життя видатних людей, які творили тут, надихаючись красою природи.
Інформація: 1 листопада, 15:00. Реєстрація обов’язкова.
- «Містичні легенди столиці» — пориньте в містичну історію Києва та дізнайтеся про об’єкти, пов’язані з потойбічними силами. Ця екскурсія адаптована для людей із порушеннями слуху і відбудеться з перекладачем жестової мови.
Інформація: 2 листопада, 12:00. Реєстрація обов’язкова.
- «Позняки — паркова прогулянка» — учасникам розкажуть про історію давнього поселення, яке стало частиною сучасного Києва, та про красу місцевих озер.
Інформація: 2 листопада, 13:00. Реєстрація обов’язкова.
- «Київ хрещатий» — на цій екскурсії дізнаються про головну вулицю Києва, її видатні об’єкти та людей, які відігравали важливу роль у розвитку міста.
Інформація: 3 листопада, 11:00. Реєстрація обов’язкова.
Культура
Усе почалося після подарунка на Новий рік
«Я підібрав саме таку назву, адже хотів використати якесь питомо українське слово, яке не зустрічається в російській, — тому обрав будяк. До того ж, це така річ, про яку знають всі, але можуть не помічати. Але я вважаю, що красу бачать ті, в кого вона вже є всередині. Ці сенси я й поширюю своєю творчістю через хустки».
Кожен виріб не має аналогів
«А згодом клієнти самі просили завжди додавати цей опис, адже їм було цікаво, якими я їх бачу та які сенси вкладатиму у вироби для них. Я намагаюся робити кожен виріб індивідуальним для кожної людини, тому він не має аналогів. Іноді люди просять зробити хустку на подарунок і діляться інформацією про людину, якій хочуть її презентувати».
«Організація “Баба Єлька” знайшла на Кропивниччині давній рушник з унікальними візерунками та привезла його у свою майстерню. Добре, якщо люди матимуть бажання його побачити, але ще краще — перенести візерунки на одяг. Це модно й сучасно, а власники такого одягу стають амбасадорами української культури».
Штампи з Гімалаїв та особливий шемаг для Залужного
«Згодом Марія розповіла мені, що цей шемаг Валерій Федорович забрав додому, хоча більшість подарунків зберігав у кабінеті. Мені було дуже приємно це почути».
Ще один спосіб розповідати світові про нашу культуру
«Часто в мене замовляють хустки українці з діаспори, адже хочуть щось із України, і щоб воно мало персоналізований компонент. Одна сім’я переселенців з-за кордону замовила в мене хустку, аби віддячити жінці, яка прийняла їх у себе, та поділитися частинкою нашої культури».
«Вибійкарство є для мене іншим виміром життя, коли довкола новини про війну та смерті людей. Своєю творчістю я хочу звернути увагу людей на щось приємне та красиве, яке має допомагати нам відновлюватися та бути стійкішими. А ще мені подобається підсилювати гарні риси людей. Я щоразу чекаю на відгук про роботу, бо це завжди для мене виклик і водночас натхнення».
Коментарі
Культура
Про Віталія Малахова
Коментарі
Культура
Сюжет стрічки
- Ірина Островська;
- Дарина Федина;
- Віталій Гордієнко;
- Ірма Вітовська-Ванца;
- Олександр Башкіров;
- Олена Іллєнко;
- Олексій Сова
Коментарі