Суспільство
У Києві покажуть українське мистецтво від радянського періоду до наших днів
Українське мистецтво: від радянського періоду до наших днів буде виставлено з 18 жовтня в Bereznitsky Art Foundation у Києві. Виставка завершиться благодійним аукціоном.
Як розповідають організатори, аукціонний будинок Kupava відкриває передаукціонну виставку сучасного і Радянського Українського мистецтва «Від червоного до синьо-жовтого».
Виставка буде відкрита для відвідування з 18 жовтня по 6 листопада в Bereznitsky Art Foundation (вул. Кожемяцька, 22). Черговий благодійний аукціон відбудеться тут же, в новій локації на Воздвиженці.
Що подивитися?
Твори класиків візуального мистецтва другої половини ХХ століття представлені в поєднанні з роботами зірок української контемпорарі арт: Тетяни Яблонської, Миколи Глущенка, Владислава Мамсікова, Федора Манайла, Костянтина Ломикіна, Олександра Сухоліта, Арсена Савадова, Юрія Сивирина та українського Клімта – Віктора Зарецького.
Людмила Березницька, мистецтвознавиця, кураторка і колекціонерка, так говорить про майбутній вернісаж, – «Ми зібрали найкращі та найцікавіші роботи українських майстрів, що яскраво ілюструють нашу історію і сучасність. Всі вони гідні найвишуканіших музеїв і колекцій. Більшість імен, представлених на виставці, стали частиною міжнародної арт сцени, а їх роботи мають успіх на торгах провідних аукціонних домів Сотбіс або Крістіс. Ми пишаємося такими лотами як «Собор Паризької богоматері» Миколи Глущенка, «Thunderbolt» Арсена Савадова, «Обід» Юрія Сивирина».
Виставка триватиме 6 листопада, а завершиться вона – благодійним аукціоном. Частина коштів від продажу картин буде направлена до фонду Bereznitsky Art Foundation на організацію творчої резиденції для кураторів і молодих художників з усього світу.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі