Суспільство
У Дніпрі почали будувати новий понтонний міст (ФОТО, ВІДЕО)
У Дніпрі стартували роботи зі спорудження нового понтонного мосту через річку Шиянку, який розташується поруч зі старою переправою.
Про це пише Інформацітор.
Зазначається, що тривалий час мешканці житлового масиву Ігрень скаржилися на старий пішохідний міст через річку Шиянку, який почав іти під воду. Кілька років поспіль їм обіцяли будівництво нового мосту.
Читайте також: “Клуб 5 ранку”. Як ранні підйоми допоможуть вам покращити своє життя
Нині з одного боку річки фундамент для конструкції вже готовий, а з іншого – підготували для цього опалубку. Установлення очікують 12 привезених понтонів. У планах придбати ще 16.
До слова, старий міст частково розібрали, щоб не заважав будівництву і щоб ним не намагалися пройти люди. Якщо комусь треба переправитися через річку, там працює човняр, який безкоштовно перевозить всіх охочих. Він працюватиме щодня з 6:00 до 22:00.
Читайте також: Квитанція електронною поштою або в месенджер: як підприємці зможуть зекономити на покупці РРО?
Будівництво нового понтонного мосту планують завершити в жовтні 2020 року. Старий міст мають повністю демонтувати.
Читайте також: Гучніше за гармати: як активісти творять культуру в містах поблизу лінії фронту
Нагадаємо, Укравтодор презентував проєкт будівництва нової обхідної дороги Києва.
Як ми повідомляли раніше, у Києві проїзд транспорту Борщагівським мостом відновлять до кінця літа.
Усі фото: dp.informator.ua.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі