Суспільство
У Дніпрі облаштували 16 нових зупинок громадського транспорту (ФОТО)
На вулицях Дніпра облаштували 16 нових зупинок громадського транспорту. Вони розташовані по всьому місту.
Меценатські зупинки
Як повідомляє пресслужба муніципалітету, зупинки встановили коштом меценатів без залучення міського бюджету.
«Це так звані меценатські зупинки. Вони збудовані коштом приватних перевізників. Ми вважаємо, що це дуже правильна взаємодія влади та учасників транспортної інфраструктури», – зазначив голова постійної комісії міської ради з питань транспорту та зв’язку Каміль Примаков.
Читайте також: У Дніпрі встановили півсотні незвичних лавочок
Де встановили?
Місця для встановлення зупинок обрали з урахуванням звернень мешканців міста.
Нові комплекси з’явились: вул. Доблесна, біля буд. 197; вул. Передова, біля буд. 677; вул. Андрійченка, навпроти буд. 89 та навпроти буд. 116; просп. Івана Мазепи, біля буд. 32; просп. Богдана Хмельницького, біля буд. 153-А; Донецьке шосе, біля буд. 122-К; просп. Гагаріна, біля буд. 72; вул. Центральна, біля буд. 2/4; просп. Дмитра Яворницького, біля буд. 17, буд. 34, буд. 26, буд. 52, буд. 61, буд. 121; вул. Робоча, біля буд. 146.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі