Суспільство
Туристам пропонують політ через Карпати на повітряній кулі
Традиційному відпочинку в Карпатах кинули виклик, тепер відпочивальники мають можливість помилуватися краєвидами під час польоту на повітряній кулі.
Про це пише Діло.
“Це не типовий політ на повітряній кулі в рамках години, а Ваше з нами досягнення, до якого потрібно бути готовим і морально, і фізично. Ми – сім’ї повітроплавців та власники куль, досвід і досягнення яких без проблем можна відстежити у соцмережах і державних реєстрах України” – розповідають організатори на своїй сторінці у Facebook.
Запланований переліт над Карпатами здійснюватиметься уперше і нині не виконується на постійній основі. Для польотів є дві кулі, у кожній може бути дві людини та пілот. Організатори зазначають, що пілоти мають високу кваліфікацію та досвідченість.
Також, запевняють, що зважаючи на їхній багаторічний досвід у цій справі, а також обладнання та можливості – політ буде максимально безпечним.
Читайте також: Роблять килимки та віддають на благодійність: як у соціальному магазині «Ласка» дають друге життя старим речам
Розпочинатимуть політ з села Кваси, пролітатимуть на Говерлою і летітимуть до кінцевої точки – села Верховина. Вартість такої мандрівки 10 000 з однієї людини.
Нагадаємо, з’явився сайт для популяризації України у світі.
Як ми повідомляли раніше, експерти визначать 50 найкращих для відвідування місць в Українських Карпатах.
Усі фото: dilo.net.ua.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі