

Суспільство
Експерти визначать 50 найкращих для відвідування місць в Українських Карпатах
Команда експертів ГО «ЛІіС» визначить 50 найкращих для відвідування місць в Українських Карпатах.
Території, найбільш привабливі із туристичної точки зору, які потребують розвитку інфраструктури і сприятимуть підвищенню економічної привабливості регіону, визначатимуть упродовж січня-лютого 2020 року.
Читайте також: В Україні створюють ще один національний природний парк
Що відомо про проєкт?
За методологією вже відібрали понад 30 локацій: від тих місць, стежки до яких ризикують загубитися, до тих, на які весь час звертають увагу туристи, природоохоронники, екоактивісти, екологи, журналісти.
«Українські Карпати мають сотні прекрасних локацій, які по іншому змушують дивитися на Україну. Ми проаналізуємо туристичну привабливість 50 найкращих територій — це покаже не тільки природоохоронні вигоди, а насамперед вигоди для місцевого населення і всієї країни. Визначені території ми нанесемо на Google maps, яка буде доступна кожному. Крім того працюватимемо над тим аби в кожній з локації згодом з’явились інформаційні центри для туристів та розвивалась рекреаційна інфраструктура», — говорить член правління ГО «Лісові ініціативи і суспільство» Олег Часковський.
Читайте також: Еuronews присвятив статтю промисловому туризму на Сході України
Як долучитися?
Кожен може долучитись до визначення найпривітніших та найцікавіших для відпочинку місць в Українських Карпатах, для цього потрібно до 1 лютого 2021 року заповнити форму.
У формі необхідно вказати: назву території або населеного пункту поблизу, координати місця (або межі території) та короткий опис чим це місце цікаве та чому є улюбленим, які проблеми є з доступом до цього місця.
Читайте також: Понад 100 маршрутів українськими Карпатами відтворять у 3D-форматі
Результати дослідження разом рекомендаціями щодо вдосконалення інфраструктури окремих пілотних територій експерти передадуть до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та обласних управлінь екології та туризму Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької областей.
Фото: Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост

Суспільство

У м. Рава-Руська на Львівщині за підтримки Європейського Союзу збудують низку дитячих будинків сімейного типу та Центр діалогу українсько-польської культури.
Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.
Роботи виконують в межах проєкту міжнародної технічної допомоги «Монастирі близнюки: Венгрув та Рава-Руська – використання потенціалу історичної спадщини закону Реформаторів для розвитку туризму та соціально-культурного життя в Польщі та Україні» Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020».
Читайте також: Як працює РРО для інтернет-магазинів – пояснення Олександри Томашевської
У Центрі діалогу культур передбачено низку приміщень: історичне, спортивне, тренінгово-освітнє та рекреаційно-інтеграційне.

Станом на сьогодні виконано значну частину ремонтно-реставраційних робіт, зокрема: утеплено дах, залита стяжка на горищі, прокладена каналізація та водовідведення, проведено демонтажні роботи.
Успішна реалізація проєкту дозволить лише зберегти пам’ятку архітектури XVIII ст.
Нагадаємо, у Києві стартував онлайн-проєкт із протидії булінгу.
Усі фото: loda.gov.ua.
Суспільство

114 бригада тактичної авіації Повітряних Сил ЗС України провела першу льотну зміну у новому 2021 році на винищувачах МіГ-29.
Про це пише Український Мілітарний Портал з посиланням на Командування Повітряних Сил ЗСУ.
На винищувачах МіГ-29 пілоти відпрацювали ведення групових та одиночних повітряних боїв. Тренування проводилися вдень і вночі в складних метеоумовах.

«Командирські польоти – саме таку назву отримала ця льотна зміна, і за якісними показниками мала відповідати рівню «зразково-показової», – розповідають у 114 БрТА.
Як зазначено, навчання називаються «Командирські», тому що відпрацьовується єдина методика льотного навчання, участь в яких беруть від командирів авіаційних ланок і вище.
Читайте також: Як працює РРО для інтернет-магазинів – пояснення Олександри Томашевської
МіГ-29 – фронтовий винищувач четвертого покоління.
Державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» проводить для Повітряних сил України капітальний ремонт та модернізацію винищувачів МіГ-29.

Також компанія «Радіонікс» забезпечила створення в Україні нового замкнутого циклу з розробки та виробництва систем для винищувачів МіГ-29 та Су-27. Проєкти тепер реалізуються в Україні в рамках єдиного наукового, технологічного та виробничого процесу.
Читайте також: КБ «Південне» презентувало надзвукову ракету «Блискавка» (ВІДЕО)
Нагадаємо, «Аеротехніка» представила модернізацію зенітно-ракетного комплексу.
Усі фото: facebook.com/kpszsu.
Суспільство

Київський молодіжний центр запускає спеціальний проєкт із протидії булінгу, повідомили у пресслужбі КМДА.
Як зазначають ініціатори, проєкт розроблений для педагогів, батьків, психологів, а також учнів.
Ідея полягає у виявленні причин цькування та вироблення методів боротьби із ними. У форматі онлайнових лекцій експерти дають свої поради, які допоможуть захистити себе та протидіяти проявам булінгу.
Перша лекція «Булінг: міфи та реальність»
У лекції йдеться про види булінгу, наслідки цькувань, а також про юридичну відповідальність за такі дії.
Читайте також: Як працює РРО для інтернет-магазинів – пояснення Олександри Томашевської
Спікерка – Падучак Олександра, засновниця та голова громадської організації «Безпечний світ», юрист, член робочої групи комітету ВРУ з підготовки проекту Закону щодо протидії булінгу, автор програми тренінгів з дитячої безпеки.
Друга лекція «Поради психолога»
У лекції розбираються у видах булінгу і способах вирішення конфліктів не тільки у школі, але і на робочому місці.
Нагадаємо, стартувала кампанія із протидії насильству “Бийся як дівчина”.
Головне фото: abo.media.