Суспільство
Тренер із Сєвєродонецька проводить заняття-антистрес для киян (ВІДЕО)
Фітнес-тренер із Сєвєродонецька Станіслав Кулєш перетворює кожне тренування на маленьку пригоду: у лісі, на річці, під зоряним небом, на даху багатоповерхівки…
Про переселенця, який запалює людей спортом, розповідає ШоТам.
З ним обожнюють займатись спортом і діти, і дорослі. Тренування у лісі, на даху, під зорями і навіть з діджеєм! Це стиль фітнес-тренера Станіслава Кулєша з Сєвєродонецька.
Окупанти забрали у Стаса дім, роботу та рідне місто… Але не змогли забрати його вміння закохувати людей у спорт. Тепер Станіслав Кулєш гуртує любителів порухатись у Києві. Йому вдається збирати охочих потренуватись навіть у неділю вранці!
«Спорт допомагає випускати пар. А також, я думаю, саме у цей час треба займатися спортом якомога більше», — впевнений учасник недільних тренувань Олександр Бугун
Незмінні учасники таких тренувань — хлопці та дівчата з Сєвєродонецька. Вони приходять на заняття до Стаса, щоб відчути себе вдома.
Читайте також: «Ми відчайдухи, у нас немає страху». Як це – бути волонтером в окупованій Новій Каховці
«Війна увірвалась у наші життя. Російська армія зруйнувала, розбомбила наші міста, але вона не розбомбила і не зможе цього зробити з нашим зв’язком, з нашою дружбою і нашими взаємовідносинами у команді», – розповідає учасниця спортивного руху Сєвєродонецька Анна Лопатенко.
Стас запрошує киян та гостей міста на колективну терапію спортом. Антистрес-тренування проходять щонеділі на стадіоні «Русанівець» у Києві. А для всіх українців Стас пропонує особливий челендж: «Качай м’язи – качай ЗСУ!».
«Наприклад, 50 присідань – 50 грн відправили. Тобто ви зробили для себе корисну фізичну вправу і допомогли нашим Збройним Силам. Зробили 30 підтягувань – відправили гроші. Пробігли 1 км – відправили 100 грн на допомогу», — каже Станіслав Кулєш.
«Можна перераховувати через «Дію», можна перераховувати знайомим військовим, можна волонтерам.», – фітнес-тренер Станіслав Кулєш.
Нагадаємо, волонтерка-танцівниця живе за 15 км від фронту і допомагає захисникам.
Також ШоТам розповідав, як Харківський репер врятував від голоду тисячі літніх і маленьких українців.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі