Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Тімоті Снайдер написав книгу про розмови з Володимиром Зеленським: презентація роботи

Опубліковано

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з видатним американським істориком і амбасадором платформи United24 Тімоті Снайдером у Києві. Під час зустрічі Снайдер представив Зеленському перший екземпляр своєї нової книги «Про свободу», яка була натхненна розмовами з українським президентом.

Про це повідомив Офіс президента.

фото: Офіс президента

Основні моменти зустрічі

Снайдер, професор Єльського університету, передав Зеленському екземпляр своєї книги з автографом та зазначив, що робота над виданням частково базується на їхніх спільних розмовах, які відбулися два роки тому.

«Я маю щось для вас, що, між іншим, є наслідком нашої розмови два роки тому. Це мій єдиний екземпляр, поки що», — сказав він під час презентації.

Історик також поділився тим, що навіть після завершення книги кілька разів приїздив до України і вносив правки, що відображають його подальші враження та досвід. Презентація книги «Про свободу» для широкої публіки запланована на наступний тиждень.

фото: Офіс президента

Читати також: «Довженко-Центр» святкує 30-річчя та запускає віртуальні квитки для підтримки

Рекордні збори на підтримку України

Під час зустрічі Зеленський подякував Снайдеру за його активну участь у зборі коштів на підтримку України в рамках ініціативи United24. Завдяки зусиллям історика вдалося зібрати 3,8 мільйона доларів на програми «Безпечна земля» та «Безпечне небо». Президент відзначив внесок Снайдера та наголосив на важливості його допомоги в мілітарному напрямі:

«Ви в нас рекордсмен — завдяки вам це рекордні збори, і це дуже важливо. Це дуже допомагає. Ви в різних напрямах допомагали. Ви знаєте, що не всі амбасадори бралися за мілітарний напрям, і я вам дуже вдячний, що ви не боялися цього», — заявив Зеленський.

Про книгу

Книга «Про свободу» є результатом співпраці та діалогу між Зеленським і Снайдером, а також відображенням поточної боротьби України за свою незалежність. Зустріч у Києві підкреслила важливість міжнародної підтримки та продовження активних дій на користь українського народу.

Нагадаємо, що вийшов трейлер українського анімаційного серіалу «На краю Світів»: відео.

Фото: Офіс президента.

Коментарі

Суспільство

У Києві відкрили інформаційно-рекрутинговий центр 112-ї окремої бригади Сил ТрО ЗСУ

Опубліковано

У приміщенні Київської міської державної адміністрації розпочав свою роботу інформаційно-рекрутинговий центр 112-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ.

Про це повідомила пресслужба Сил територіальної оборони.

У центрі всі охочі можуть отримати повну інформацію про можливості мобілізації до лав бригади, умови служби, доступні бойові та тилові посади, а також грошове й матеріальне забезпечення. Чинні військовослужбовці допоможуть отримати відповіді на запитання та надати вичерпні консультації.

Читати також: У Конотопі відкрився центр рекрутингу української армії

Якщо відвідувач готовий підписати контракт, рекрутери підберуть посаду, яка найкраще відповідає його цивільній професії, що дозволить максимально ефективно виконувати обов’язки у складі бригади.

«Щодня до нас звертаються чоловіки та жінки, які хочуть долучитися до вже легендарної київської бригади Сил ТрО», — розповідають у центрі.

Центр працює з понеділка до п’ятниці з 09:00 до 17:00 за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36. Для отримання додаткової інформації можна звертатися за телефоном: +38 (098) 112 0 112.

Нагадаємо, що у Києві відкрився перший рекрутинговий центр Сухопутних військ ЗСУ: фото.

Фото: 112-та обр ТрО ЗСУ.

Коментарі

Читати далі

Суспільство

В Україні стартував масштабний проєкт соціальної підтримки для ВПО

Опубліковано

В Україні успішно функціонує 179 Центрів життєстійкості, які надають безкоштовну допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та місцевим мешканцям.

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.

Підтримка ментального здоров’я

Центри створені з метою вирішення соціальних проблем та надання психологічної допомоги громадянам. У відвідувачів є можливість отримати безкоштовні консультації з різних соціальних питань, а також взяти участь у терапевтичних сеансах і групових зустрічах для людей зі схожим досвідом.

Освітні тренінги та дитячі заходи

Програма діяльності центрів включає освітні тренінги та різноманітні заходи для дітей. Особлива увага приділяється дитячим активностям з елементами арт-терапії, казкотерапії та ігротерапії, що проводяться під керівництвом кваліфікованих психологів.

Читати також: У застосунку «Київ Цифровий» запустили Мапу ментальної турботи

Додаткові послуги та підтримка сімей

Окрім психологічної допомоги, центри пропонують індивідуальні та сімейні консультації, а також навчання за програмою дитячого фонду ЮНІСЕФ «Батьківщина без стресу», що спрямована на підтримку батьків у складних життєвих ситуаціях.

На офіційному сайті Міністерства соціальної політики України опубліковані адреси та контактні дані всіх Центрів життєстійкості для зручності громадян.

Нагадаємо, що українці можуть отримати нову грошову допомогу: деталі реєстрації.

Фото: Широківська сільська військова адміністрація.

Коментарі

Читати далі

Суспільство

Вулицю у Києві перейменують на честь Богдана Ступки

Опубліковано

Київська міська рада планує перейменувати вулицю Станіславського, розташовану у Печерському районі столиці, на честь видатного українського актора Богдана Ступки.

Про це повідомляє пресслужба Київради.

Підтримка киян

Проєкт рішення щодо перейменування вже отримав схвалення профільних комісій та включений до порядку денного найближчого пленарного засідання. Кияни також підтримали цю ініціативу під час голосування у застосунку «Київ Цифровий».

Серед запропонованих варіантів нової назви вулиці, найбільше голосів отримала пропозиція назвати її на честь Богдана Ступки.

Читати також: У Києві на честь героїв-захисників перейменують ще 7 вулиць та провулків

Внесок Ступки у культуру

Як зазначають у Київраді, Богдан Ступка став легендою ще за життя завдяки своєму акторському таланту і внеску в розвиток українського театру та кіномистецтва. Він був символом українського духу, патріотизму та підтримував українську культуру, навчаючи молоде покоління акторів.

Голова комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха підкреслила, що перейменування — це визнання внеску Богдана Ступки у розвиток української культури та важливий крок у відображенні сучасної історії Києва.

Нагадаємо, що у Кременчуці перейменували вулиці, школу та бібліотеку: на честь кого назвали.

Фото: Київська міська рада.

Коментарі

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство3 тижні тому

Не чекали на зміни, а пропонували їх самі. Жителі цих громад взяли розвиток до своїх рук

Ці українці вміють перетворювати сміття на сакури та донати для ЗСУ. Вони не чекають рішень...

Суспільство4 тижні тому

Ровесники незалежності: що про українську свободу говорять ті, хто виборює її просто зараз

Що таке «незалежність», водночас просто і складно пояснити. У цьому слові криються мільйони думок, людських...

Суспільство1 місяць тому

«Ми виходимо за своїх». Ці люди організовують мирні акції на підтримку військовополонених у своїх містах

Станом на травень 2024 року в Україні зареєстровано 38 тисяч зниклих безвісти — і військових,...

Суспільство2 місяці тому

Люди не вірять, що вони справді там працюють: це жінки у «чоловічих» професіях

Оксана за фахом перукарка, Анеліна — фельдшерка, а Марія має історичну освіту та до декрету...