Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
Тренди в ТікТок та топ-8 українських мільйонників Тренди в ТікТок та топ-8 українських мільйонників

Суспільство

Хто задає тренди в ТікТок: топ-8 українських тіктокерів-мільйонників

Опубліковано

Мало хто вірив у силу китайської соціальної мережі ТікТок і не надав їй виняткового значення. Тепер же завдяки цій платформі можна заробляти мільйони та стати популярними.

Нові зірки народжуються не в небі, а тут — на просторах всім відомого ТікТок. Пропонуємо вам добірку українців, які змогли здобути популярність і мільйонну аудиторію у новій соціальній платформі.

Yаna Doga (@yanadoga)

Скільки? 7,3 млн підписників

Дівчина знімає гумористичні відео і проводить бюті-марафони. Мотивує і надихає на догляд за своїм тілом і підтриманням фігури в хорошому стані. Знімає вайни разом зі своєю сім’єю і хлопцем. Популярність дівчині забезпечили відео на різні соціальні теми — перше соціальне відео про зраду набрало 30 тисяч переглядів. 

Дівчина знімає пранки, смішні відео, де виконує неординарні бажання підписників: заходить в ресторан і просить найдешевшу їжу, залазить до холодильника, щоб відкрити його зсередини, влаштовує бійку водними пістолетами з перехожими тощо. 

Vlada Garmash (@ggarmash)

Скільки? 4,7 млн підписників

Влада переконливо вважає себе королевою українського ТікТок, адже популярність дівчини збільшується шалено. На каналі Влади нові відео виходять щодня і це переважно лайфстайл. Значне місце у її контенті займають відео-туторіали, де Влада знімає все те, що залишається за кадром. Також є відео-повторення емоцій, де на екрані з’являються смайли-емоджі, які дівчина має відобразити на своєму обличчі. Свій акаунт Влада створила в часи карантину і це була її третя спроба завоювати платформу TikTok. 

Блогерка-мільйонниця в ТікТок Влада Гармаш. Фото: скріншот з соцмережі

Крім того, дівчина навчає інших блогерів, які прагнуть підкорити нову соціальну мережу і пропонує свої авторські курси. Багато відео Влада підписує ще й англійською, оскільки зізнається, що її аудиторія — цілий світ.

Читайте також: Можливості стукають в двері: топ-10 телеграм каналів з віддаленою роботою

Pasha&Kristina (@kuzinatv)

Скільки? 3,6 млн підписників

Сімейна пара разом веде аккаунт та публікує корисні розважальні відео. Наприклад, як зробити ефект погоди за допомогою парасолі й поливальниці, або як робити відео з ефектними переходами. Також беруть участь у різних челенджах: з останніх – челендж #МіТребаЩе (конкурс від Xiaomi).

Зізнаються, що починали свою тіктокерську кар’єру неякісними відео, які були зняті на погану камеру і за допомогою штативу. Однак ці відео потрапляли в рекомендації, адже ідеї були авторськими й креативними.

Зараз Павло і Христина запустили авторський онлайн-курс, де навчають, як стати популярними в ТікТок.

Evtushenko Dima (@evtushenko_dima)

Скільки? 3,2 млн підписників

Дмитро – відомий фокусник, ілюзіоніст, блогер, популярний на YouTube (2 млн підписників) та в Instagram (1 млн підписників). Хлопець входить в команду професійних ілюзіоністів і фокусників Magic Five. 

Блогер-мільйонник в ТікТок Євтушенко Діма. Фото: скріншот з соцмережі

Його контент дуже відрізняється від інших блогерів завдяки яскравій зовнішності хлопця. У нього часто змінюються зачіски, а тіло вкрите тату. Хлопець бере участь у різних челенджах, експериментує зі зовнішністю (робить пірсинги та тату по всьому тілу) пише музику та об’єднується з іншими блогерами.  

В одному з інтерв’ю хлопець зізнається, що деякі свої відео плагіатить, адже на креатив потрібно значно більше часу і він не завжди може бути виправданим.

Max Skomoroh (@skomoroh)

Скільки? 3,1 млн підписників

Основний контент профілю Максима спрямований на дитячу аудиторію. Але він сам стверджує, що своїми публікаціями прагне захопити не лише дитячу, а й батьківську увагу. Однак це в планах. Поки що Максим публікує смішні, розважальні відео, які піднімають настрій. Серед них челендж з поїдання сирої картоплі фрі, трюки зі стаканчиками, відеохизування дівчат зі скинутою зайвою вагою, знайомство дівчини з мамою та інші. 

Слава та Наталі (@shulga_family)

Скільки? 2,5 млн підписників

Подружня пара Наталії й Слави Шульгів виховує двійнят, активно ведуть соціальні мережі, а разом з тим — підкорюють TikTok. Переважно публікують відео на любовну тематику, лайфстайл, про дітей і різні смішні ситуації, в які потрапляв кожен.

Найбільше охоплення в пари мають відео, які стосуються різних челенджів — як Наталі знімає відео в мережу за допомогою пальців ноги та фарбує волосся чоловікові в синій колір. Також велике охоплення набирають відео з соціальною тематикою про подружнє життя й виховання дітей.  

Читайте також: Про життя, бізнес, секс та творчість: 9 українських подкастів на будь-який смак

Max Klymenko (@maxklymenko)

Скільки? 2 млн підписників

Максим Клименко – керівник креативної агенції та викладач бізнес-школи. У TikTok хлопець публікує власні оригінальні відео про різноманітні життєві лайфхаки. Наприклад, лайфхак про продуктивність та поради для переконання інших. Максим – українець, однак живе у Великобританії, тому відео публікує англійською. Хлопець популяризує науку і називає себе “самопроголошеним мозком платформи”. Однак, як він зізнається сам, починав з «тупих роликів, знятих на фронтальну  

Lianayel (@lianayel)

Скільки? 3,6 млн підписників

Блогерка Comedy Girl (нік в інстаграмі) знімає переважно кумедні відео або відео лайфстайл. Дівчина ー учасниця Top Team House, дому в якому живуть і знімають відео відомі українські тіктокери. В гості до них час від часу приїжджають знаменитості, наприклад Настя Каменських, Мішель Андраде, Макс Барских, з якими молоді люди роблять спільні колаборації в TikTok. 

Ліана публікує багато спільних відео з іншими відомими тіктокерами, перевтілюється в незвичні образи дівчат-аніме. Її особливістю є яскрава й акторська манера розмови. 

Коментарі

Суспільство

У Києві захищають хвойні дерева від незаконних вирубок перед святами (ФОТО)

Опубліковано

У Києві стартувала кампанія із збереження хвойних дерев у передноворічний період. Комунальні служби посилять охорону ялин, сосен, туй і ялівців за допомогою патрулювань і спеціальних хімічних обробок.

Про це повідомляє КМДА.

Захист дерев включає в себе оброблення репелентами. Він є безпечними для рослин, але у приміщенні виділяють неприємний запах. Крім того, будуть застосовувати клеєво-крейдяну суміш, яка дає дереву «брудний» вигляд. Оброблені зони будуть позначені попереджувальними табличками.

Читати також: У Києві відкриють виставку з новорічними прикрасами 19 та 20 століть

За самовільну вирубку хвойних дерев передбачені значні штрафи:

  • від 510 до 5 100 гривень за незаконну вирубку в межах міста;
  • від 17 000 до 25 500 гривень або навіть позбавлення волі до трьох років за вирубку в лісових зонах.

Нагадаємо, що у столиці відкрили інсталяцію I’m fine, яку створили з пошкодженого обладнання звʼязку (ФОТО).

Фото: виставлені КМДА.

Коментарі

Читати далі

Суспільство

У Києві очистили озеро та демонтували незаконну дамбу (ФОТО)

Опубліковано

У Дарницькому районі Києва очистили озеро Зариваха, а незаконну дамбу, яка перекривала водойму, демонтували.

Як повідомляє Державна екологічна інспекція Столичного округу, інспектори отримали звернення про засмічення прибережної смуги. На місці вони побачили стихійне звалище, дамбу, зведену з мішків та шин, а також трубу, встановлену без дозволу.

Читати також: На ярмарку в Чехії представили український стенд, де плели маскувальну сітку (ФОТО)

Співробітники КП «Плесо» розчистили прибережну зону озера та демонтували незаконну конструкцію. Завдяки спільним зусиллям вдалося відновити природний вигляд прибережної території та покращити її екологічний стан.

Фото: Державна екологічна інспекція Столичного округу

Нагадаємо, що у столиці відкрили інсталяцію I’m fine, яку створили з пошкодженого обладнання звʼязку (ФОТО).

Фото обкладинки: Freepik.

Коментарі

Читати далі

Суспільство

Дві українки увійшли до рейтингу «100 жінок року» від BBC

Опубліковано

Українки Ольга Олефіренко та Ольга Руднєва увійшли до списку «100 жінок 2024 року» від BBC. Це перелік найвпливовіших жінок, які надихають та змінюють світ.

Про це повідомляє ВВС Україна.

Ольга Олефіренко: від мрії до власної ферми

Ольга Олефіренко вирішила втілити мрію свого батька — створити ферму, проте перша спроба виявилася невдалою. Фінансові труднощі змусили її продати першу худобу.

Усе змінилося минулого року, коли Ольга склала бізнес-план і отримала фінансування від Українського фонду ветеранів. Цього разу вона зробила акцент на модернізації своєї ферми, використанні сучасних агротехнологій та створенні нових робочих місць.

Читати також: Українські бійці дзю-дзюцу здобули 274 медалі на чемпіонаті світу

Ольга Руднєва: засновниця центру Superhumans

Ольга Руднєва створила у Львові травматологічний центр Superhumans. Він спеціалізується на протезуванні кінцівок для ветеранів російсько-української війни. Центр також надає реабілітаційні послуги.

За перші два роки роботи понад тисяча людей отримали допомогу в Superhumans. Це стало важливим кроком у відновленні як фізичного, так і психологічного стану українських захисників.

Про премію «100 жінок року»

Проєкт «100 жінок» заснований у 2013 році.

Він звертає увагу на те, яким непростим був цей рік для жінок, і відзначає тих, хто завдяки своїй стійкості прагне до змін. Як і у попередні роки, проєкт приділяє особливу увагу зміні клімату, і отже, до списку увійшли жінки, які борються з наслідками кліматичної кризи та допомагають своїм громадам подолати її вплив та адаптуватися до нього.

Минулоріч до переліку потрапили письменниця Оксана Забужко, захисниця прав дітей Олена Розвадовська й експертка з клімату Ірина Ставчук.

Повний список найвпливовіших жінок року доступний на сайті BBC.

Нагадаємо, що у столиці відкрили інсталяцію I’m fine, яку створили з пошкодженого обладнання звʼязку (ФОТО).

Фото: сайт ВВС Україна.

Коментарі

Читати далі