Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
Тренди в ТікТок та топ-8 українських мільйонників Тренди в ТікТок та топ-8 українських мільйонників

Суспільство

Хто задає тренди в ТікТок: топ-8 українських тіктокерів-мільйонників

Опубліковано

Мало хто вірив у силу китайської соціальної мережі ТікТок і не надав їй виняткового значення. Тепер же завдяки цій платформі можна заробляти мільйони та стати популярними.

Нові зірки народжуються не в небі, а тут — на просторах всім відомого ТікТок. Пропонуємо вам добірку українців, які змогли здобути популярність і мільйонну аудиторію у новій соціальній платформі.

Yаna Doga (@yanadoga)

Скільки? 7,3 млн підписників

Дівчина знімає гумористичні відео і проводить бюті-марафони. Мотивує і надихає на догляд за своїм тілом і підтриманням фігури в хорошому стані. Знімає вайни разом зі своєю сім’єю і хлопцем. Популярність дівчині забезпечили відео на різні соціальні теми — перше соціальне відео про зраду набрало 30 тисяч переглядів. 

Дівчина знімає пранки, смішні відео, де виконує неординарні бажання підписників: заходить в ресторан і просить найдешевшу їжу, залазить до холодильника, щоб відкрити його зсередини, влаштовує бійку водними пістолетами з перехожими тощо. 

Vlada Garmash (@ggarmash)

Скільки? 4,7 млн підписників

Влада переконливо вважає себе королевою українського ТікТок, адже популярність дівчини збільшується шалено. На каналі Влади нові відео виходять щодня і це переважно лайфстайл. Значне місце у її контенті займають відео-туторіали, де Влада знімає все те, що залишається за кадром. Також є відео-повторення емоцій, де на екрані з’являються смайли-емоджі, які дівчина має відобразити на своєму обличчі. Свій акаунт Влада створила в часи карантину і це була її третя спроба завоювати платформу TikTok. 

Блогерка-мільйонниця в ТікТок Влада Гармаш. Фото: скріншот з соцмережі

Крім того, дівчина навчає інших блогерів, які прагнуть підкорити нову соціальну мережу і пропонує свої авторські курси. Багато відео Влада підписує ще й англійською, оскільки зізнається, що її аудиторія — цілий світ.

Читайте також: Можливості стукають в двері: топ-10 телеграм каналів з віддаленою роботою

Pasha&Kristina (@kuzinatv)

Скільки? 3,6 млн підписників

Сімейна пара разом веде аккаунт та публікує корисні розважальні відео. Наприклад, як зробити ефект погоди за допомогою парасолі й поливальниці, або як робити відео з ефектними переходами. Також беруть участь у різних челенджах: з останніх – челендж #МіТребаЩе (конкурс від Xiaomi).

Зізнаються, що починали свою тіктокерську кар’єру неякісними відео, які були зняті на погану камеру і за допомогою штативу. Однак ці відео потрапляли в рекомендації, адже ідеї були авторськими й креативними.

Зараз Павло і Христина запустили авторський онлайн-курс, де навчають, як стати популярними в ТікТок.

Evtushenko Dima (@evtushenko_dima)

Скільки? 3,2 млн підписників

Дмитро – відомий фокусник, ілюзіоніст, блогер, популярний на YouTube (2 млн підписників) та в Instagram (1 млн підписників). Хлопець входить в команду професійних ілюзіоністів і фокусників Magic Five. 

Блогер-мільйонник в ТікТок Євтушенко Діма. Фото: скріншот з соцмережі

Його контент дуже відрізняється від інших блогерів завдяки яскравій зовнішності хлопця. У нього часто змінюються зачіски, а тіло вкрите тату. Хлопець бере участь у різних челенджах, експериментує зі зовнішністю (робить пірсинги та тату по всьому тілу) пише музику та об’єднується з іншими блогерами.  

В одному з інтерв’ю хлопець зізнається, що деякі свої відео плагіатить, адже на креатив потрібно значно більше часу і він не завжди може бути виправданим.

Max Skomoroh (@skomoroh)

Скільки? 3,1 млн підписників

Основний контент профілю Максима спрямований на дитячу аудиторію. Але він сам стверджує, що своїми публікаціями прагне захопити не лише дитячу, а й батьківську увагу. Однак це в планах. Поки що Максим публікує смішні, розважальні відео, які піднімають настрій. Серед них челендж з поїдання сирої картоплі фрі, трюки зі стаканчиками, відеохизування дівчат зі скинутою зайвою вагою, знайомство дівчини з мамою та інші. 

Слава та Наталі (@shulga_family)

Скільки? 2,5 млн підписників

Подружня пара Наталії й Слави Шульгів виховує двійнят, активно ведуть соціальні мережі, а разом з тим — підкорюють TikTok. Переважно публікують відео на любовну тематику, лайфстайл, про дітей і різні смішні ситуації, в які потрапляв кожен.

Найбільше охоплення в пари мають відео, які стосуються різних челенджів — як Наталі знімає відео в мережу за допомогою пальців ноги та фарбує волосся чоловікові в синій колір. Також велике охоплення набирають відео з соціальною тематикою про подружнє життя й виховання дітей.  

Читайте також: Про життя, бізнес, секс та творчість: 9 українських подкастів на будь-який смак

Max Klymenko (@maxklymenko)

Скільки? 2 млн підписників

Максим Клименко – керівник креативної агенції та викладач бізнес-школи. У TikTok хлопець публікує власні оригінальні відео про різноманітні життєві лайфхаки. Наприклад, лайфхак про продуктивність та поради для переконання інших. Максим – українець, однак живе у Великобританії, тому відео публікує англійською. Хлопець популяризує науку і називає себе “самопроголошеним мозком платформи”. Однак, як він зізнається сам, починав з «тупих роликів, знятих на фронтальну  

Lianayel (@lianayel)

Скільки? 3,6 млн підписників

Блогерка Comedy Girl (нік в інстаграмі) знімає переважно кумедні відео або відео лайфстайл. Дівчина ー учасниця Top Team House, дому в якому живуть і знімають відео відомі українські тіктокери. В гості до них час від часу приїжджають знаменитості, наприклад Настя Каменських, Мішель Андраде, Макс Барских, з якими молоді люди роблять спільні колаборації в TikTok. 

Ліана публікує багато спільних відео з іншими відомими тіктокерами, перевтілюється в незвичні образи дівчат-аніме. Її особливістю є яскрава й акторська манера розмови. 

Суспільство

В Україні хочуть створити Єдиний реєстр адрес: у Мінвідновленні пояснили його функцію

Опубліковано

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури починає впровадження Єдиного державного реєстру адрес в регіонах. Інформація з ЄДРА забезпечуватиме взаємодію між інформаційними системами на різних рівнях управління.

Про це повідомляє Міністерство відновлення України.

Це дасть змогу громадянам мати достовірні дані в реєстрі та отримувати низку потрібних соціальних і адміністративних послуг: реєстрацію місця проживання, отримання пільг чи субсидії. Також даний реєстр убезпечить від шахрайства щодо прав власності на нерухомість.

Наразі, в результаті підготовчої роботи сформовано 24 команди «менторів» (в кожній області) з 73 фахівців обласних військових адміністрацій, райдержадміністрацій та громад.

Як повідомили у Мінвідновленні, навчено 1 099 фахівців органів місцевого самоврядування, які отримали відповідний сертифікат про готовність до роботи й підтвердили навички.

Читайте також: За рік існування кластеру Brave1 на ньому зареєстрували 1600 оборонних розробок

“Більше 800 навчених громад найближчим часом почнуть роботу з наповнення ЄДРА, а ще 412, які знаходяться на фінальній стадії навчання, доєднаються відразу після його завершення та підтвердження отриманих навичок”, – зазначили у Міністерстві.

Довідка

Нещодавно Уряд України ухвалив Постанову про створення Єдиного державного реєстру адрес (ЄДРА). Його мета полягає в систематизації адресної інформації та створенні єдиного достовірного джерела адресних даних, де буде міститися інформація про кожен населений пункт, кожну вулицю і кожен номер будівлі. ЄДРА є одним із базових реєстрів відповідно до Закону України “Про публічні електронні реєстри”.

Нагадаємо, Нацбанк випустив монету до роковин Чорнобильської трагедії.

Фото: Міністерство відновлення України

Читати далі

Суспільство

Як надати першу психологічну допомогу: в Україні проведуть майстерклас

Опубліковано

Міністерство культури та інформаційної політики України, у співпраці з Товариством Червоного Хреста України та за підтримки Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, організувало серію онлайн-тренінгів з першої психологічної допомоги для викладачів мистецьких шкіл у Миколаєві та Запоріжжі. Тренінги відбулися відповідно 19 та 26 квітня.

Про це повідомляє Мінкульт.

Це перші два тренінги другого етапу циклу тренінгів з першої психологічної допомоги. Вони проводяться в рамках реалізації пріоритетного проєкту МКІП «Мистецтво допомагати» та Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?». 

Основною метою тренінгів є: 

Читайте також: Завдяки ШІ підлітків з українського прикордоння зробили героями картин Айвазовського й Малевича

  • підвищення обізнаності викладачів про те, як вчасно та правильно надавати першу психологічну допомогу; 
  • як підтримувати емоційний стан студентів, які цього потребують; 
  • як визначати наявність у студента гострого чи накопиченого стресу;
  • як піклуватися про власне психічне здоров’я та психічне здоров’я оточуючих.

По закінченню тренінгу учасники здобули знання щодо: 

• розуміння чим є та чим не є ППД; 

• як дотримуватись принципу “Не нашкодь”; 

• розпізнавання реакцій на дистрес, різниця між загальними та складними реакціями; 

• методи активного слухання та заспокоєння людей в дистресі; 

• розуміння важливості з надання доступу до інформації та інших соціальних послуг; 

• стратегії турботи про себе до, під час та після надання допомоги.

Нагадаємо, США оголосили про оборонний пакет допомоги для України на 1 млрд доларів.

Фото: Мінкульт

Читати далі

Суспільство

Укрзалізниця виготовила ще два медичних евакуаційних вагони для ЗСУ

Опубліковано

Укрзалізниця додала до свого парку ще два медичні евакуаційні вагони для потреб Медичних сил ЗСУ. Загалом їх кількість становить 66, і до кінця року планується збільшити цю кількість на ще 4 вагони.

Про це повідомляє Укрзалізниця.

Про ініціативу

Евакуація та перевезення поранених воїнів у спеціально обладнаних медичних вагонах показали свою ефективність. Насамперед, це швидкість та можливість надання повноцінної медичної допомоги (у т.ч. екстреної хірургічної та реанімаційної) під час ходу поїзда.

Читати також: Українські розробники створили бойовий колісний дрон CRAB (ВІДЕО)

Про потяги

Усі вагони оснащені апаратами штучної вентиляції легень, переливання крові, кардіомоніторами, аспіраторами та іншою медичною технікою. Завдяки живленню від генератора вони є повністю автономними.

“Дякуємо вагонобудівникам, локомотивним та евакуаційним бригадам Укрзалізниці, що спільно з медиками Командування Медичних сил Збройних Сил України самовіддано працюють задля порятунку поранених воїнів”, – повідомляє УЗ в своєму зверненні.

Нагашаємо, що українські хакери здійснили кібератаку на сервіси партії “єдина росія”.

Також ми повідомляли, що за рік існування кластеру Brave1 на ньому зареєстрували 1600 оборонних розробок.

Фото: УЗ

Читати далі