Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
Телеграм-канали з віддаленою роботою Телеграм-канали з віддаленою роботою

Суспільство

Можливості стукають в двері: топ-10 телеграм каналів з віддаленою роботою

Опубліковано

Якщо хочеться знайти роботу – не обов’язково стукати у закриті двері, нервуватися на співбесіді та переживати через свій досвід. В інтернеті давно вже можна знайти роботу, не витрачаючи для цього ні часу, ні грошей на дорогу. Пропонуємо вашій увазі телеграм-канали, які допоможуть знайти проєктну віддалену або довготривалу роботу.

Самозанятый — вакансии |Фрилансеры

Допомагає публікувати вакансії всіх напрямків фрілансу. Для зручного пошуку вакантних посад використовують хештеги з назвою професії. Канал зручний тим, що публікують заявки лише на одноразові проєкти, а не постійну роботу. За допомогою окремого боту можна залишити свою вакансію чи резюме.На каналі близько 14 тисяч підписників, 80% — чоловіки. Найчастіше з’являються такі вакансії: таргетолог, смм-менеджер, дизайнер, копірайтер, сео-спеціаліст.

Freelance | Фриланс | Вакансии

Цей канал позиціонує себе як біржу віддаленої роботи. Щодня тут публікують різні вакансії, які стосуються дизайну, контенту, маркетингу, програмування тощо. На біржі можна розмістити своє резюме за допомогою боту.

Аудиторія — 29 тисяч підписників. В середньому один пост за добу охоплює 2200 переглядів. Щодня публікують приблизно 3 дописи.

Читайте також: Про життя, бізнес, секс та творчість: 9 українських подкастів на будь-який смак

DIGITAL Tender / freelance

Вакансії можна публікувати через бота, де є покрокова інструкція, як правильно оформити заявку. На каналі окремо подано каталог фрілансерів, перейти на який можна за посиланням. В каталозі спеціалісти пропонують свої послуги, описують вміння і бажану заробітну плату.

Телеграм-канали з віддаленою роботою: DIGITAL Tender / freelance
Телеграм-канали для фрілансу. Фото: t.me/digitaltender

Розміщення посту безкоштовне, але якщо є бажання, то можна пожертвувати певну суму. Додатково є чат, де роботодавці й працівники обговорюють особливості роботи. На каналі є понад 8 тисяч підписників. 

Фрілансер UA

Україномовний контент і переважно такі ж вакансії. Тут зібрано не лише пропозиції роботодавців чи заявки фрілансерів, а й деякі корисні статті. Наприклад, «Чи треба блогеру реєструватися як ФОП?», «Як встановити ціну своєї роботи?» та інші. На каналі також є поради та посилання на посібник фрілансера – путівник для початку роботи у фрілансі. Аудиторія — 2 800 підписників. Щодня публікується приблизно 1-2 пости. 

Projector

Канал створила школа Projector – понад 60 навчальних програм креативних і технічних напрямків, міжнародні конференції, лекції, воркшопи. Тут відібрано вакансії та новини для фрілансерів. Основний акцент на розвитку професійних якостей фахівців, адже тут публікують оголошення про курси, новинки, стартапи. Користувачів майже 10 тисяч. Контент публікується щодня.

Happy Monday

На каналі представлено не лише вакансії для фрілансерів, а й безкоштовні вебінари, курси, освітні програми. Регулярно публікують посилання на корисні та цікаві статті та рекомендації від спеціалістів щодо кар’єрного росту та вдосконалення умінь. Позиціонують себе як кар’єрний портал і платформу професійного розвитку.

Телеграм-канали з віддаленою роботою: Happy Monday
Телеграм-канали з віддаленою роботою. Фото: t.me/happymonday

Також тут представлено такий контент, як добірки високооплачуваних професій України, найпопулярніших вакансій тижня, інформація про заробітні плати перекладачів, програмістів та інших. Деякі вакансії подаються англійською мовою.
На каналі майже 16 тисяч підписників. Дописи публікуються приблизно тричі на день. 

Lobby X Ukraine

На каналі розміщено пропозиції роботи в різних сферах. Для пошуку вакансій зручно використовувати хештеги. Тут можна рекомендувати друзів на різні вакантні посади та отримувати за це винагороду (за умови успішно підібраного кандидата). Тут безкоштовно підтримують громадські організації й команди реформаторів в уряді, адже ключовий посил Lobby X Ukraine – змінотворчі вакансії України. Можна зустріти пропозиції роботи від профільних міністерств чи Центру Протидії Корупції.

Крезюме

Канал створила команда Platfor.ma – інтернет-журнал про інновації та культуру. Основний акцент на вакансіях з креативних індустрій – сфера дизайну, маркетингу, піару, реклами, освітніх програм тощо. Тут пропонується не лише віддалена робота, а й офіційна з повною зайнятістю. Нещодавно канал запустив нову функцію #профайл, де фахівці креативних сфер можуть розповісти про свій досвід роботи й дати талановитим новачкам додаткову можливість зарекомендувати себе.

На каналі більше 20 тисяч підписників. Окремо створено також канал Крезюме Проекти, де пропонуються цікава проєктна робота від креативних організацій. 

Читайте також: Команда моєї мрії. 6 ефективних порад, як знайти людей для свого бізнесу

Space job | IT

Переважно тут представлено вакансії IT-сфери, диджиталу, медіа. Окрім робочих пропозицій тут можна знайти багато безкоштовних курсів з дизайну та програмування. Також розміщують оголошення про різні події й актуальні новини зі сфери IT. Можна безкоштовно ознайомитися з лекціями та цікавими статтями.

Телеграм-канали з віддаленою роботою: Space job | IT
Телеграм-канали для фрілансу. Фото: t.me/space_job

Окремо на каналі розміщують відгуки роботодавці, які знайшли відповідальних працівників. Також є можливість залишити своє резюме та портфоліо.

Wanna Work

Популярний український канал з ІТ-вакансіями. Тут є пропозиції із заробітною платою від $1000. Переважно шукають розробників, бізнес-аналітиків, дизайнерів,  PR-менеджерів та багато інших. Подекуди розміщують пропозиції від міжнародних компаній та позиції на аутсорсі. Окрім вакансій можна ознайомитися з новинами ринку, можливостями для навчання і стажування, різними рекламними оголошеннями.

Суспільство

У Львові відреставрують палац 16 століття за 30 млн гривень

Опубліковано

Національний інститут польської культурної спадщини за кордоном «Полоніка» повністю профінансує реставраційні роботи фасаду палацу Корнякта XVI століття на площі Ринок, 6.

Про це повідомляють у Львівському історичному музеї.

фото: Львівський історичний музей.

Проєкт включає реставрацію фасаду, скульптурного оздоблення, консервацію кованої балюстради та віконної столярки. Наразі вже встановлені риштування на рівні балкону.

У рамках підготовки до реставрації провели перемовини з Інститутом, обстежили фасад, підготували проєктно-кошторисну документацію та погодили її з відповідними органами.

Читати також: Захисник отримав біонічний протез у Львові: фото

Вартість робіт оцінюють у майже 30 мільйонів гривень (2,8 мільйона злотих). Це найдорожчий проєкт в історії «Полоніки», завершення планується до жовтня 2025 року.

У приміщенні палацу розташовані Львівський історичний музей та італійський внутрішній дворик, схожий на типові дворики Флоренції та Риму.

Це другий проєкт на площі Ринок, який музей реалізує з іноземними партнерами. Раніше за фінансової підтримки США було реставровано Чорну кам’яницю.

Нагадаємо, що у Львові скасували рішення про початок навчального року з 19 серпня.

Фото: Львівський історичний музей.

Читати далі

Суспільство

У столиці модернізують Оболонський острів: фото

Опубліковано

Комунальники продовжують облаштовувати Оболонський острів, де наразі встановлюють лавочки та прокладають дерев’яні трапи.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Фото: КМДА.

Лави розміщують на захисних спорудах уздовж усього пляжу, які слугують перешкодами для видування піску з пляжів або насипання піску на пішохідні доріжки.

Фото: КМДА.

Також комунальники облаштовують дерев’яні трапи навколо захисних споруд. Надалі планують створити підходи до води для маломобільних груп населення.

Читати також: У Києві облаштували новий безбар’єрний наземний пішохідний перехід: фото

У КМДА підкреслили, що облаштування острова відбувається коштом меценатів і без використання коштів з міського бюджету.

Фото: КМДА.

Оболонський острів і новий пішохідний міст уже здобули популярність серед киян і гостей міста. За даними камер відеоспостереження, з моменту відкриття наприкінці травня рекреаційну зону відвідали понад 400 тисяч осіб.

Нагадаємо, що в Україні археологи виявили стародавній посуд віком понад 3000 років: як він виглядає.

Фото: КМДА.

Читати далі

Суспільство

КАІ чи НАУ? Авіаційний університет випустив кавер на пісню репера bbno$ «It boy»: відео

Опубліковано

В межах вступної кампанії НАУ випустив кліп «КАІ чи НАУ». Завдяки стильному і сучасному підходу університет хоче привернути увагу абітурієнтів і бути ближчими до них.

Зараз в Україні триває вступна кампанія. Абітурієнти обирають заклади вищої освіти, де вони хочуть навчатися, а університети намагаються залучити до себе найбільш талановитих вступників.

фото: НАУ

Національний авіаційний університет відійшов від стандартного офіційного спілкування зі вступниками і їхніми батьками. Замість цього комунікаційна команда вирішила говорити з абітурієнтами їхньою мовою. Університет випустив кліп — кавер на пісню It boy канадського співака bbno$ для промоції вступної кампанії, де закликали вступати в НАУ. 

фото: НАУ

«Зараз університети, особливо технічні, мають боротися за студентів. Звісно, абітурієнт обере той ЗВО, який забезпечить якісну освіту. Тому ми в НАУ приділяємо цьому дуже велику увагу: оновлюємо науково-викладацький склад, відкриваємо лабораторії, скоро запустимо кіберполігон і робимо багато крутих практик спільно з провідними інженерними компаніями — все, щоб наші студенти мали багато саме практичного досвіду. Але важливо не тільки те, що ми робимо, але і як комунікуємо. НАУ заговорив мовою молоді. Бо наша вступна кампанія та і вся комунікація має бути не як в класичного державного університету, а як в закладі, а якому протягом наступних 4-5 років студенту буде комфортно», — прокоментувала в.о. ректора НАУ Ксенія Семенова.

Читати також: Вступна кампанія 2024: майже 400 тисяч заяв подано майбутніми бакалаврами

фото: НАУ

Крім цього, в межах вступної кампанії триває розіграш «Моя перша стипендія». Асоціація випускників розігрує 20 стипендій у розмірі 3 тис. грн кожна серед усіх абітурієнтів, які обрали НАУ першим або другим пріорітетом, зареєструвалися в чат-боті та подали оригінали документів. Детальна інформація про розіграш міститься на сайті

Хто працював над кліпом

  • Знімальна група: команда відеопродакшену 2REC;
  • Ідея: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Текст пісні: Олег Прозоров;
  • Виконавець: Олег Прозоров;
  • Оператор: Олександр Левченко;
  • Помічник оператора: Артем Дулько;
  • Режисер: Олег Прозоров;
  • Актор: Євген Лисак;
  • Монтаж: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Звукорежисер: Максим Кушнір.

Нагадаємо, що вступникам необхідно відслідковувати статус заяв: як це зробити.

Фото: НАУ.

Читати далі