Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Тест: що ви знаєте про ШоТам?

Опубліковано

Щодня ми знаходимо порцію позитивних змін в Україні: від оновлень громадського транспорту до відкриття нових стартапів, та ділимося інформацією з вами. 

І от команді “ШоТам” стало цікаво, чи добре ви знаєтесь на історії та специфіці медіа, яке третій рік поспіль намагається вас мотивувати позитивними історіями?

Коли було засновано ШоТам?

Правильно! Неправильно!

У жовтні 2017 року ШоТам заснувала громадська організація “Криголам”, зокрема, Сергій Колесніков та Артем Іпатов.

Яка головна фішка медіа?

Правильно! Неправильно!

Мета проекту - викорінити стереотип про “всепропало”, показуючи позитивні приклади українців.

Як вважаєте, звідки пішла назва “ШоТам”?

Правильно! Неправильно!

Таки так, “ШоТам” - це відповідь на популярне в українців питання “Ну шо там?”

Звідки ШоТам дістав гроші на розвиток?

Правильно! Неправильно!

ШоТам заснувала громадська організація “Криголам”, яка отримала грант UCBI II. Ми не співпрацюємо з політичними силами чи олігархами. Але будемо вдячні читачам, які зроблять платну підписку на наш ресурс.

Якої новини НЕ може бути в ШоТам?

Правильно! Неправильно!

На ШоТам лише мотиваційні новини, без криміналу та політики.

Питання з зірочкою. З якого куточка України приїхала більшість авторів ШоТам?

Правильно! Неправильно!

У ШоТам більшість авторів є переселенцями зі Сходу України.

Питання на уважність: скільки триває, в середньому, одна відео-історія?

Правильно! Неправильно!

Наші кепшн-відео тривають, всередньому, 1 хв, 02 сек. Відео має музичний супровід, але без слів. Історію героя можна прочитати.

Скільки найбільше переглядів набирало відео?

Правильно! Неправильно!

У нашому кейсі є два відео, які набрали понад 2 мільйони переглядів.

Тест: що ви знаєте про ШоТам?
Вау!
Ми вам вдячні! Ви справді поціновувач/ка ШоТам і знаєте про нас геть усе. Ваш результат надихає працювати наполегливіше. Свою любов можете висловити у коментарях, лайком, репостом чи донатом (тут https://shotam.info/subscribe/) 🙂 Слідкуйте за оновленнями, незабаром має вийти велике інтерв’ю засновників ШоТам, у якому буде багато цікавинок про специфіку нашої роботи.
Круто
Так-так, ви за нами слідкуєте, але, мабуть, ми не настільки відкриті до нашої аудиторії, тому у вас мало інформації про нас. Найближчим часом постараємось закрити цю прогалину. Слідкуйте за оновленнями, незабаром має вийти велике інтерв’ю засновників ШоТам, у якому буде багато цікавинок про специфіку нашої роботи. А в коментарях можете висловлювати любов, лайкати наші матеріали та поширювати їх. Ми віримо, що все починається зі свідомості. Зробимо Україну кращою разом!
Отакої
Ви геть нічогісінько про нас не знаєте. Шкода. Давайте більше дізнаємося одне про одного. Пишіть у коментарях, яку інформацію ви б хотіли частіше отримувати. А ще, слідкуйте за оновленнями, незабаром має вийти велике інтерв’ю засновників ШоТам, у якому буде багато цікавинок про специфіку нашої роботи.

Поділіться своїми результатами:

Суспільство

Мій голос відбудовує: на Євробаченні 2024 оголосили збір на відбудову гімназії, деталі

Опубліковано

Євробачення UNITED24. Об’єдналися для збору на відбудову української гімназії. Загальна сума збору складає 10 000 000 грн. Ці кошти спрямують на відбудову Великокостромської гімназії, яку зруйнувала російська ракета.

Про це повідомляє Дія.

У Дії зауважили, що на донаторів чекають бонуси:

  • Зробите внесок від 100 гривень? Зможете долучитись до розіграшу персонального відеозвернення від alyona alyona і Jerry Heil.
  • Зробите переказ на збір з використанням українських карток Visa? Ваш донат буде подвоєно! А кількість внесків від однієї людини необмежена.

Читайте також: Як виглядає головна сцена Євробачення 2024: у мережі з’явилися фото

Підтримати збір від alyona та Jerry Heil можна за посиланням.

Нагадаємо, у Хмельницькому прикордонники організовують благодійний забіг.

Фото: Дія

Читати далі

Суспільство

Як у Білозірській громаді повернули за парти понад 600 учнів (ВІДЕО)

Опубліковано

У Білозірській громаді на Черкащині стару шкільну котельню перетворили на безпечне укриття, і тепер понад 600 дітей знову можуть повернутися за парти. Як задля спільної мети у звичайному українському селі об’єдналися батьки, вчителі та сільська рада, дивіться в новому випуску ШоТам!

Однокласники Микола і Дарина бачилися в зумі два роки. А тепер можуть проводити лабораторні дослідження та спілкуватися з учителями офлайн. Адже у Білозірській громаді на Черкащині стару котельню переробили на сучасне укриття.

Дев’ятикласники Микола та Дарина навчалися в одній школі та були хорошими друзями. Але спочатку їх розділив ковід, а потім – повномасштабне вторгнення. 2 роки заняття у дітей проходили онлайн.

“Навчатися дистанційно – це важко, тому що ми ввесь час проводили вдома та не бачили своїх друзів”, – ділиться дев’ятикласник Микола.

Читайте також: Глиняні стіни та сучасна техніка. У Мринській громаді волонтери та місцеві відновили сторічну школу-мазанку

Крім того, дітям було складно самостійно засвоювати нову інформацію. А проводити лабораторні з біології та хімії – просто неможливо.

“І батьки і педагоги розуміли, що два роки дистанційки – це не показник якісної освіти”, – каже директорка школи.

Ходити у місцеву школу діти не могли, бо там не було бомбосховища.

“Ідея мати своє укриття у нас виникла рік тому. Спочатку це була ідея батьків та колективу”, – ділиться директорка.

Місце під укриття знайшли швидко – переобладнали стару котельню. Спочатку батьки прибирали старе вугілля та штукатурили стіни. А коли зрозуміли, що треба залучати професіоналів – звернулися до сільської ради. Там знайшли підрядників і зробили проєкт. А з місцевого бюджету виділили майже 1 000 000 гривень. Тепер Микола і Дарина та понад 600 дітей повернулися у стіни школи.

А на довгий час тривоги для дітей та вчителів є вода та їжа. У громаді вже відкрили 5 укриттів для закладів освіти та культури. Це завдяки злагодженій роботі батьків, вчителів та ОМС.

Нагадаємо, українська військово-медична академія розпочала навчання для слухачів «Офіцерського курсу».

Фото: ШоТам!

Читати далі

Суспільство

У Хмельницькому прикордонники організовують благодійний забіг: як зареєструватися

Опубліковано

27 квітня у Хмельницьку прикордонники організовують благодійний забіг “Сталевий кордон”. Мета забігу зібрати кошти на придбання портативного радіоелектронного засобу протидії безпілотним апаратам (РЕБ) для підрозділу прикордонників.

Про це повідомляє Хмельницька ОВА.

Забіг розпочнеться о 12:00 на перехресті Старокостянтинівського шосе та вулиці Прибузької, для дорослих дистанція три кілометри, а для дітей 500 метрів.

Читайте також: Анонсували проєкт, який буде вчити ветеранів писати та ставити п’єси в театрі

Також учасники благодійного забігу отримають медалі у вигляді гільзи з гравіюванням або дрона з гільзою.

“А кожен учасник дитячої категорії отримає стартовий пакет, що містить дитячу медаль та багато приємних сюрпризів!”, – повідомили в ОВА.

Для того, щоби стати учасником забігу необхідно зареєструватися за посиланням.

Нагадаємо, раніше ми пояснювали, як ветерану безоплатно здобути нову професію або спеціальність.

Фото: Хмельницька ОВА

Читати далі